Кількість інженерів у GlobalLogic в Україні перевищила 7 тисяч

Кількість інженерів у GlobalLogic в Україні перевищила 7 тисяч

З 2020 року кількість спеціалістів міжнародної IT-компанії GlobalLogic в Україні зросла майже на 30,6% і зараз становить 7069. З 1 листопада 2020 року по 1 листопада 2021 року співробітництво з компанією розпочали 1656 фахівців. Загалом минулого року кількість IT-фахівців в Україні зросла на 16% і у 2021 перевищила 213 тисяч. Ріст компанії GlobalLogic майже вдвічі перевищує середній показник зростання IT-ринку в країні.  

GlobalLogic має офіси в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві. Так, більшість фахівців почали співпрацю саме з київським офісом компанії — станом на листопад 2021 року в столиці впродовж року закрили понад 850 позицій. Рекордсменом щодо відносного зростання є офіс компанії у Львові. За рік кількість спеціалістів у ньому зросла на 40,5% — з 1469 до 2064. 

За рік до компанії GlobalLogic долучилися понад 500 ремоут-спеціалістів із 28 міст України, де наразі немає офісів компанії. Такі спеціалісти беруть участь у проєктах виключно віддалено. Наразі більшість інженерів – незалежно від локації – співпрацюють з компанією у віддаленому режимі через погіршення епідеміологічної ситуації в країні.

GlobalLogic має високий рівень IT-експертизи завдяки великій кількості middle+ спеціалістів. Так, 28% інженерів в компанії – спеціалісти рівня senior, 29% – middle. При цьому лише 12% розробників – junior-фахівці. Середня тривалість співпраці з компанією становить 3 роки, однак є фахівці, які в GlobalLogic більше 15 років – їх 82.  

З 2018 року GlobalLogic вже інвестувала понад 4 мільйони доларів у розвиток інженерних талантів у Центральній та Східній Європі, суттєва частина з яких припадає на Україну. У межах програми GlobalLogic Education компанія налагодила партнерські відносини з 22 українськими університетами. Компанія залучає до співпраці як досвідчених фахівців, так і молодих інженерів завдяки ініціативам GL BaseCamp та GL ProCamp. За внутрішніми даними GlobalLogic, у 2021 році половина випускників GL BaseCamp, спільних з університетами R&D-проєктів, підготовчих курсів та програм долучилися до інжинірингових команд. Усього з навчальних тренінгів, кемпів та курсів за минулий рік у компанію прийшли 1200 спеціалістів, а за всі роки існування програми GlobalLogic Education – понад 4000.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *