МТІ стала офіційним дистрибутором Mikrotik в Україні

МТІ стала офіційним дистрибутором Mikrotik в Україні

Компанія MTI hi-tech дистрибуція оголосила про підписання партнерської угоди з Mikrotik, відомої латвійської компанії, яка спеціалізується на розробці мережевого обладнання для дому та бізнесу.

Наразі лінійка продуктів Mikrotik, яку MTI представляє на ринку України, складається з чотирьох серій: hAP, hEX, CRS та CSS. Ці продукти вирізняються гнучкістю використання, широким спектром налаштувань та великою кількістю інтерфейсів підключення.

Ось основні характеристики кожної з цих серій:

1.    hAP (Home Access Point):

Це маршрутизатори, які призначені для використання в домашніх та невеликих офісних мережах. Мають компактний дизайн і можуть працювати як точка доступу Wi-Fi. Підтримують бездротові стандарти і мають вбудований комутатор Ethernet.

2.    hEX (Home Ethernet eXtended):

Маршрутизатори з підтримкою багатьох портів Ethernet, призначені для використання в домашніх та невеликих офісних мережах. Забезпечують високу продуктивність і швидкість передачі даних. Мають розширені можливості налаштування мережі та захисту.

3.    CRS (Cloud Router Switch):

Комутатори, які комбінують в собі функціональність маршрутизаторів і комутаторів. Підтримують широкий спектр інтерфейсів, включаючи Ethernet, SFP і бездротове з’єднання. Мають розширені функції комутації та управління мережею.

4.    CSS (Cloud Smart Switch):

Комутатори, які працюють в режимі управління через хмару (cloud-managed switch). Мають додаткові функції, такі як можливість налаштування через веб-інтерфейс та дистанційне керування. Підтримують широкий спектр інтерфейсів та функцій комутації.

Однією з головних переваг рішень Mikrotik є широкий модельний ряд та наявність власної операційної системи RouterOS, для керування пристроями. Всі пристрої Mikrotik відрізняються надійністю, продуктивністю та гнучкістю у використанні. Вони підтримують різні протоколи маршрутизації, безпеки та управління мережею, що дозволяє клієнтам налаштовувати і адаптувати свої мережі до конкретних потреб та вимог.

Висока швидкість передачі даних, низька затримка та мінімальні втрати сигналу – це додаткові сильні сторони обладнання Mikrotik, що в комплексі забезпечують надійну та ефективну роботу мережі.

Продукти виробника сертифіковані за європейськими та світовими стандартами такими, як ISO 9001 та ISO 27001, CE (Conformité Européene), а також FCC (Federal Communications Commission). І це робить їх оптимальним вибором на тендерах для державних установ і підприємств.

Варіанти застосування мережевих рішень Mikrotik, таких як маршрутизатори, комутатори та точки доступу, розширюються в різних сферах. У бізнес-середовищі ці рішення використовуються для побудови стійких мереж, забезпечуючи високу пропускну здатність, безпеку та управління. У сфері послуг та громадського сектору – таке обладнання служить апаратною основою для покращення доступу до Інтернету та бездротового зв’язку, організації мережевої інфраструктури для розумних міст та громад, а також підтримки громадських Wi-Fi мереж. В домашніх умовах – допомагає забезпечити швидкий та стабільний Інтернет, бездротове покриття всього житлового простору та підключення різних пристроїв. Незалежно від сфери застосування, мережеві рішення відіграють важливу роль у покращенні зв’язку, доступу до інформації та ефективності роботи.

Перша поставка пристроїв Mikrotik із серій hAP, hEX, CRS та CSS вже надійшла на склад, тому MTI hi-tech дистрибуція готова приймати замовлення клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *