Vodafone Україна інвестує 30 млн євро в розвиток мережі
Оператор Vodafone Україна залучив 30 мільйонів євро експортного кредитного фінансування для розвитку телекомунікаційної інфраструктури. Угоду було укладено в межах Ukraine Recovery Conference (URC 2026), яка проходить у Гданську (Польща).
Фінансування надано за участі міжнародного банку ING, який виступив організатором угоди, та за покриття експортно-кредитного агентства Фінляндії Finnvera. Кошти буде спрямовано на закупівлю обладнання та послуг компанії Nokia.
Залучені кошти будуть використані для подальшої модернізації мережі Vodafone Україна, підвищення її стійкості та розвитку цифрової інфраструктури.
Ця угода є практичною реалізацією домовленостей, досягнутих у 2025 році в межах меморандуму між Vodafone Україна, Nokia та Finnvera щодо підтримки інвестицій у цифрову інфраструктуру України.
Нагадаємо, що Vodafone Україна продовжує розбудову мережі навіть в умовах війни, зосереджуючись на підвищенні енергонезалежності, розширенні покриття та розвитку фіксованого інтернету. У 2025 році компанія інвестувала у мережу 8,7 млрд грн – вдвічі більше, ніж обсяг прибутку за цей період. Загалом у 2022-2025 роках інвестиції перевищили 24 млрд грн, при цьому 50% коштів було спрямовано на розвиток, відновлення мережі та забезпечення сталості зв’язку під час енергетичної кризи.
