Правила поведінки на сайті

Наведені нижче правила поширюються на всіх відвідувачів сайту, які залишають коментарі до статей або беруть участь в форумах і блогах, і обов’язкові для виконання.

Реєстрація

Перед тим, як публікувати коментарі до статей, а також повідомлення і коментарі в блогах і форумах, особа має пройти процедуру реєстрації. При реєстрації не можна вказувати замість імені, прізвища або логіна нецензурні вирази, адреси веб-сайтів, e-mail, тощо.

Загальні положення

  • Намагайтеся писати грамотно. Перевіряйте написані повідомлення перед тим як їх відправити.
  • Особисте листування в загальній темі вважається оффтопіком. Для особистого листування є Персональні повідомлення.
  • Уникайте копіювання об’ємних матеріалів будь-яких веб-сторінок. Краще публікуйте посилання на ці матеріали.
  • В коментарях до статті, в форумі або блозі ми обговорюємо предмет дискусії і аргументи опонентів, а не особистісні та професійні якості учасників дискусії.

У коментарях до статей, блогах і форумах заборонено:

1.      Публікувати повідомлення, що порушують чинне українське законодавство.

2.     Опублікувати завідомо неправдиву інформацію.

3.     Використовувати нецензурні грубі висловлювання.

4.      Ображати інших учасників дискусії, грубо критикувати авторів публікацій.

5.      Обговорювати публічно зауваження і дії ведучого теми або модератора. Свою думку можна висловити, звернувшись до представників редакції за адресою edit@digitweek.com.ua.

6.      Рекламувати в повідомленнях, підписах або аватарах будь-які товари та послуги без спеціального дозволу адміністрації сайту.

7.      Створювати однакові теми або повідомлення в різних форумах і блогах.

8.      Створювати нові теми з назвами, що не відображають суть проблеми або питання.

9.      Ініціювати обговорення на «відверті теми», створювати теми, що не відповідають тематиці форумів, а також розміщувати коментарі, що не відповідають обговорюваній темі (оффтопик).

10.  Опублікувати посилання на неліцензійне програмне забезпечення, інструменти для його злому (кряки  генератори ключів), а також на матеріали, захищені авторськими правами (книги, музика, відео та інше).

11.  Публікувати повідомлення, що не несуть конкретної смислового навантаження в контексті обговорюваної теми.

12.  Розміщувати в підписах до повідомлень посилання на сайти, що не відповідають тематиці форуму.

13.  Публікувати повідомлення, набрані ВЕЛИКИМИ або великими і прописними буквами, писати  транслітом, а також використовувати в текстах особливе форматування, відмінне від стандартного, з метою залучення додаткової уваги аудиторії.

Не рекомендується:

Створювати аватари та підписи на політичні або релігійні теми. (Адміністрація залишає за собою право видаляти такі аватари і підписи, надіславши користувачеві персональне повідомлення.)

Публікувати повідомлення політичного чи релігійного змісту. (Адміністрація залишає за собою право видаляти подібні повідомлення без попередження.)