BAKOTECH додав в свій дистрибуційний портфель продукти Skybox Security

BAKOTECH додав в свій дистрибуційний портфель продукти Skybox Security

Українська компанія BAKOTECH, яка позиціонує себе як True Value-Added IT-дистриб’ютор, підписала угоду зі Skybox Security – світовим лідером у галузі управління станом безпеки. Дистриб’юторська угода поширюється на Україну.

Skybox Security надає рішення для попереджувальної безпеки з можливістю аналізу та візуалізації гібридних, мультихмарних та OT-середовищ. Skybox Security Posture Management Platform надає можливість враховувати специфіку архітектури при прийнятті рішень про бізнес-стратегію та програми безпеки, що дозволяє будувати унікальну систему ІБ з урахуванням усіх вимог конкретної компанії.

Платформа складається з трьох частин для аналізу фаєрволів, аналізу мережевого обладнання та аналізу вразливостей. Найбільшої продуктивності можна досягти при використанні всіх трьох модулів, але вони також здатні працювати окремо, що дозволить компаніям більш гнучко планувати бюджет та будувати систему безпеки.

«У сучасному світі компаніям стає все складніше контролювати всю поверхню атаки з урахуванням унікального контексту. Рішення Skybox Security дозволять підприємствам із приватного та державного секторів підвищити видимість своєї IT-інфраструктури та таким чином оптимізувати роботу технічних фахівців» – прокоментував Євген Бадах, СEO BAKOTECH.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *