Broadcom анонсує комутатор SAN на базі 7-го покоління FC

Broadcom анонсує комутатор SAN на базі 7-го покоління FC

Компанія Broadcom представила новий 128-портовий комутатор Brocade G730 для мереж зберігання SAN, що підтримує 7 покоління Fibre Channel. Це забезпечує швидкість передачі даних до 64 Гбіт/сек.

Разом з ним Broadcom випустила оптичний трансівер SFP-DD, який підвищує щільність портів Brocade G730 і раніше випущеного 64-портового одноюнітового Brocade G720, також на базі FC сьомого покоління.

Як заявляє виробник, застосування нового покоління Fibre Channel значно покращує катастрофостійкість та безпеку мереж SAN, а також розширює їх функції самооптимізації та самовідновлення.

Brocade G730 виконаний у двухюнитовом стоєчному конструктиві й у початковій конфігурації містить 48 портів, яких можна додавати блоками 24 чи 32 порта. Він забезпечує скорочення вдвічі затримок передачі в порівнянні з попереднім поколінням SAN-комутаторів Brocade G6×0 на базі шостого Fibre Channel, що дозволяє отримати максимальну продуктивність сучасних систем зберігання NVMe.

Нагадаємо, що компанія Brocade була куплена корпорацією Broadcom у листопаді 2017 року, проте цей виробник продовжує випускати продукти для SAN під торговою маркою Brocade.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *