Компанія ESET припиняє продаж рішень в росії та білорусі

Компанія ESET припиняє продаж рішень в росії та білорусі

У відповідь на російське вторгнення в Україну компанія ESET припиняє продаж продуктів домашнім користувачам, підприємствам та організаціям у росії та білорусі. Продаж державним організаціям вже був заборонений з 2016 року, коли уряд РФ запровадив нові податкові правила та вимоги до сертифікації, спрямовані на підтримку локальних вендорів.

Крім цього, фонд ESET надає громадянам України допомогу в розмірі 500 тисяч євро у формі прямої грантової підтримки та пожертвувань через неурядові організації. Також компанія ESET збирає кошти серед працівників та заохочує персонал до активної волонтерської діяльності, а також підтримує співробітників та сім’ї ексклюзивного  дистриб’ютора ESET в Україні, включно з наданням допомоги з житлом, коштами та необхідними речами.

Незважаючи на активні наступальні дії ворога, користувачі продуктів ESET в Україні продовжують отримувати цілодобову допомогу від локальних спеціалістів у співпраці з провідними фахівцями зі штаб-квартири. У зв’язку з критичною важливістю кіберзахисту в умовах війни ліцензії ESET, термін яких нещодавно закінчився, було поновлено автоматично та надано можливість здійснити перехід на рішення з вищим рівнем захисту.

ESET надає інформацію багатьом міжнародним та європейським організаціям, які виявляють та протидіють кіберзагрозам в умовах війни. Компанія прагне зробити цифровий світ безпечнішим завдяки унікальній телеметрії шкідливого програмного забезпечення та дослідженням з безпеки. Усі дослідження публікуються у офіційному блозі WeLiveSecurity для швидкого реагування користувачів на інциденти з безпеки.

Зокрема 23 лютого 2022 року дослідники ESET виявили нову шкідливу програму HermeticWiper для видалення даних, націлену на Україну напередодні військового вторгнення Росії. У період з 27 лютого до 01 березня 2022 року спеціалісти ESET попередили про схеми шахрайства з використанням теми допомоги Україні, та виявили ще один компонент черв’яка, який поширює загрозу HermeticWiper. Крім цього, ESET продовжує забезпечувати максимальний кіберзахист компаній та державних організацій, включно з національними командами CERT, у межах Європейського Союзу.

Також компанія ESET посилила рівень захисту організацій у зоні війни та з країн, які беруть участь у міжнародному реагуванні, оскільки вони можуть стати ціллю атак. На додаток до цього, компанія пропонує новим та існуючим користувачам у всьому світі можливість безкоштовно додати хмарну пісочницю для потужного захисту від «0-денних» атак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *