Dell показав нове покоління гібридних масивів для SMB

Dell показав нове покоління гібридних масивів для SMB

Наприкінці лютого компанія Dell Technologies випустила на ринок три системи зберігання молодшого класу з нової серії PowerVault ME5, призначені для використання у малому та середньому бізнесі. Як стверджує виробник, за продуктивністю, пропускною спроможністю, ємністю та обсягом оперативної пам’яті нові масиви в два і більше разів перевершують своїх попередників із серії PowerVault ME4, що були випущені ще у 2018 році.

Нові масиви можуть розгортатися як підключені безпосередньо до сервера система зберігання DAS, а також як сховище в мережі зберігання SAN. Крім того, можливий варіант використання як файлові сховища різного призначення, наприклад, для впровадження інфраструктури віртуальних десктопів на базі технологій Microsoft і VMware та зберігання записів системи відеоспостереження.

Модель PowerVault ME5012 за допомогою зовнішніх дискових полиць розширюється до ємності 4,7 Пбайт (264 дисків 3,5 дюйма), PowerVault ME5024 також до 4,7 Пбайт, але 276 дисків 2,5 дюйма, а найпотужніша модель серії Power8 6 Пбайт та 336 дисків 3,5 дюйма. У початковій конфігурації ці моделі вміщують відповідно 12, 24 та 84 накопичувачів.

Всі три масиви використовують архітектуру з двома активними контролерами із процесорами Intel Xeon Scalable та 12-гігабітний SAS. Кожен контролер обладнаний чотирма портами для підключення хостів до масиву з інтерфейсами FC 16/32 Гбіт/сек, iSCSI 10/25 Гбіт/сек або SAS 12 Гбіт/сек. Базовий корпус перших двох моделей виконаний у конструктиві 2U, третій – 5U.

Для управління масивами Dell пропонує веб-інтерфейс на базі HTML5, за допомогою якого, як стверджується, можна повністю розгорнути систему лише за 25 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *