Vodafone розказав, в які країни виїхали українці на час війни

Vodafone розказав, в які країни виїхали українці на час війни

Фахівці з дата-аналітики Vodafone проаналізували переміщення українців за кордон під час війни. Топ-15 країн за кількістю українців, які змушені були шукати в них тимчасовий захист під час війни, виглядає наступним чином:

1. Польща (27,7%)

2. Чехія (11,5%)

3. Угорщина (7,31%)

4. Німеччина (6,44%)

5. Румунія (5,9%)

6. Молдова (5,9%)

7 Словаччина (3,2%)

8. Італія (2,5%)

9. Туреччина (2,1%)

10. Єгипет (1,8%)

11. Франція (1,7%)

12. Іспанія (1,6%)

13. Австрія (1%)

14. ОАЕ (1%)

15. Нідерланди (0,9%)

Притому 19,45% українців виїхали в інші країни, кожна з яких не набирає більше 1%.

Рейтинг складено на основі аналізу кількості українських клієнтів Vodafone, які виїхали за кордон у перші тижні війни. Аналіз здійснювався за допомогою аналітичної моделі та аналізу узагальнених да деперсоніфікованих масивів трафіку.

Нагадаємо, що Vodafone Україна надає безкоштовні хвилини та гігабайти у роумінгу у 15 країнах. Безкоштовне підключення послуги «Доступний роумінг» можливе у Польщі, Молдови, Угорщини, Румунії, Німеччини, Чехії, Італії, Ірландії, Нідерландах, Португалії, Іспанії, Туреччині, Великій Британії, Греції та Словаччині. Підключивши послугу «Доступний роумінг», клієнти у цих країнах отримають безкоштовно від Vodafone 400 МБ мобільного інтернету та 60 хвилин на 30 днів для вхідних або вихідних дзвінків в Україну та на номери країни, в якій вони перебувають.

Окрім цього, після використання обсягу послуги «Доступний роумінг», або якщо не було підключено інших спеціальних послуг, Vodafone надає своїм клієнтам у роумінгу щодня 100 безкоштовних МБ для безлімітного користування меседжингом у Viber, WhatsApp та Skype.

Таким чином, клієнти можуть використовувати безкоштовно до 3 ГБ Інтернету на місяць у 15 країнах та безлімітно обмінюватися текстовими повідомленнями і картинками у Viber, WhatsApp та Skype.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *