Google запропонує співробітникам безкоштовні електросамокати, щоб вони повернулися на роботу в офіс

Google запропонує співробітникам безкоштовні електросамокати, щоб вони повернулися на роботу в офіс

Інтернет-гігант готується повернути своїх співробітників в офіс вже на цьому тижні і як додатковий бонус має намір запропонувати їм безкоштовні електричні скутери, щоб полегшити перехід.

Технічний гігант в партнерстві з виробником електронних скутерів Unagi запустить нову програму під назвою Ride Scoot, в рамках якої більшості американських співробітників Google буде відшкодовано повну вартість щомісячної підписки на стильний скутер Unagi Model One.

Модель One, яка продається за ціною 990 доларів, є легким двомоторним скутером з максимальною швидкістю 32 км/год і запасом ходу до 23 км.

Засновник і генеральний директор Unagi Девід Хайман сказав, що ідея полягала в тому, щоб допомогти співробітникам Google дістатися до роботи або навіть найближчої автобусної зупинки. (Відомо, що Google надає своїм співробітникам у Силіконовій долині безкоштовний автобус.)

Google зупинився на безкоштовних самокатах як на одному з можливих стимулів і знайшов вдалого партнера в особі Унагі. Крім залучення понад 10 млн дол венчурного капіталу минулого року, компанія з Окленду також запустила підписку як альтернативу володінню. За 49 дол на місяць клієнти в деяких містах можуть отримати одну з моделей Unagi Model One із доставкою додому. Існує також реєстраційний внесок у розмірі 50 дол, але обслуговування та страхування від крадіжки чи пошкодження скутера включено до щомісячної плати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *