Vodafone додав у свій мобільний застосунок фунцію допомоги армії

Vodafone додав у свій мобільний застосунок фунцію допомоги армії

Оператор Vodafone випустив оновлення застосунку для самообслуговування My Vodafone. В ньому з’явився новий розділ «Допомога ЗСУ та населенню», у якому зібрана необхідна інформація про можливості допомогти армії та українцям. Новий розділ «Допомога ЗСУ та населенню» знаходиться на головній сторінці застосунку.

Користувачі можуть підтримати Збройні Сили України, пересилаючи кошти з додатку на спецрахунок Національного банку або на рахунок фонду «Повернись живим». Також у застосунку можна допомогти постраждалим від російської агресії, пересилаючи кошти на гуманітарний рахунок Міністерства Соціальної Політики України. Списання коштів здійснюється з банківської карти.

Потрапити в розділ можна просто с головної сторінки, де з’явилась відповідно кнопка.

Ще один оновлений розділ – «Інформація для абонентів» – зібрав інформацію про послуги Vodafone, які можуть стати в нагоді на час воєнних дій: національний роумінг, безкоштовні трансляціі на Vodafone TV, спеціальні умови міжнародного роумінгу та інші. Для інформаційної підтримки клієнтів у рубриці «Корисна інформація під час війни» є добірка корисних посилань з офіційними та перевіреними джерелами інформації: акаунти перших осіб держави, офіційні канали новин ЗСУ, популярні волонтерські спілки, допомога переселенцям, пошук зниклих, тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *