Dell оновила програмне забезпечення своїх систем зберігання даних

Dell оновила програмне забезпечення своїх систем зберігання даних

В рамках щорічного форума, що відбувся на початку травня, компанія Dell Techonologies представила оновлений функціонал софта для своїх систем зберігання.

Вендор заявив, що нова версія прошивки покращує продуктивність дискових масивів середнього класу PowerStore при обробці змішаного навантаження в півтора рази, а їхня ефективну ємність — на 63%.

Під час роботи з файлами ці системи тепер здатні забезпечити незмінне зберігання даних (retention), «рідну» реплікацію та використання утиліт інших вендорів для моніторингу та захисту від програм-вимагачів.

Також скорочені затримки доступу до даних при використанні віртуальних томів (vVols) VMware vSphere та реалізована підтримка реплікації vVols, миттєвих знімків на рівні окремих віртуальних машин VMware та їхнє швидке клонування.

Основні удосконалення сховищ даних старшого класу PowerMax пов’язані з кібербезпекою, включаючи оперативне виявлення атак здирників, створення захищених сховищ та генерацію до 65 млн захищених миттєвих знімків. Також у цій серії покращено функціонал збереження в публічних хмарах миттєвих знімків даних, що зберігаються. В 3-му кварталы Dell почне постачати для PowerMax нові модулі на базі NVMe, із якими затримки при обігу даних скорочуються до 50%.

У software-defined системі PowerFlex реалізовано уніфіковане зберігання блоків та файлів на одній платформі та є можливість підключення до IP-мереж за технологією NVMe-over-TCP.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *