Глобальне виробництво хромбуків драматично знизилося

Глобальне виробництво хромбуків драматично знизилося

Видання Digitimes повідомило, що обсяги відвантажень готової продукції за заявками глобальних комп’ютерних брендів у 2022 році виявляться значно нижчими, ніж у минулому. Такий висновок компанія робить з посиланням на свої джерела серед ОЕМ-виробників. У сегменті хромбуків спад оцінюється в 30%, а зниження обсягу постачання всіх мобільних ПК – на 10-15% по всіх брендах.

Якщо під час пандемії хромбуки були дуже затребувані у США та Японії, то вже у I кв. 2022 р. їхнє постачання, згідно з даними аналітиків Canalys, кардинально знизилося — на 60% рік до року. Як вважають у Digitimes, за підсумками року, ODM-виробники випустять на 50% менше хромбуків під маркою HP (порівняно з минулим роком), Lenovo – на 40%, Acer – на 35%, Dell та Samsung – на 15%.

Тому є дві причини. По-перше, інтерес замовників до хромбуків слабшає. По-друге, проблеми з поставками комплектуючих для ноутбуків, що продовжуються, змушує вендорів робити основний акцент на виробництві класичних лептопів. Але в цілому всі мобільні ПК будуть користуватися меншим попитом цього року – через інфляцію, що росте у всіх провідних економіках світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *