Broadcom планує придбати VMware за 60+ млрд дол

Broadcom планує придбати VMware за 60+ млрд дол

Минулого тижня один з найбільших виробників напівпровідників корпорація Broadcom оголосила про намір купити за 61 млрд дол. провідного розробника технологій віртуалізації та хмар компанії VMware. Broadcom збирається включити цю компанію до свого софтверного відділення Broadcom Software Group і перейменувати його на VMware.

Нагадаємо, що це вже третє велике придбання Broadcom за останні роки – у 2018 р. корпорація купила компанію CA Technologies за 18,9 млрд дол., а наступного року заплатила 10,7 млрд дол. корпорації Symantec за її підрозділ ПЗ корпоративного класу для забезпечення інформаційної безпеки разом із брендом Symantec. А напрямок консьюмерського ПЗ колишньої Symantec тоді було перетворено на компанію NortonLifeLock.

В історії VMware угода з Broadcom стала другим поглинанням. У 2004 р. компанію, яка на той час спеціалізується на технологіях серверної віртуалізації, за 625 млн дол. придбав один з лідерів ринку систем зберігання корпорація EMC, яку у свою чергу в 2016 р. купила компанія Dell. Минулого року керівництво Dell вирішило виділити VMware у незалежну компанію, і тепер після завершення всіх необхідних формальностей вона увійде до складу Broadcom.

За прогнозами, в результаті поглинання VMware софтверний бізнес Broadcom зросте втричі і на його частку припадатиме до 45% усіх доходів корпорації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *