Samsung анонсував твердотільні диски з надшвидкісними інтерфейсами

Samsung анонсував твердотільні диски з надшвидкісними інтерфейсами

На початку серпня компанія Samsung Electronics оголосила про початок постачання двох твердотільних накопичувачів (SSD) корпоративного класу, в яких використовуються новітні технології високошвидкісних інтерфейсів. Як стверджує Samsung, анонсований наприкінці минулого року накопичувач PM1743, призначений для бізнес-критичних додатків з інтенсивною обробкою даних, є першим в індустрії SSD, що підтримує підключення по PCIe 5.0 і по продуктивності читання і запису (до 13 тис. Мбайт/сек) вдвічі перевершує накопичувачі з PCIe 4.0. Крім того, застосування п’ятої версії PCIe замість четвертої на 30% зменшує споживання енергії SSD.

Новинка використовує флеш-пам’ять Samsung V-NAND, випускається у форм-факторах EDSFF E3.S та 2,5-дюймовому висотою 7,5 мм та забезпечує зберігання до 15,36 Тбайт даних. Гіперскейлер Quanta Cloud Technology (QCT) вже оголосив, що має намір оснащувати дисками Samsung PM1743 свої нові сервери на базі четвертого покоління процесорів Intel Xeon Scalable.

Накопичувач Samsung PM1653 на базі флеш-пам’яті 128-layer V-NAND максимальною ємністю 30,72 Тбайт використовує 24-гігабітну версію Serial Attached SCSI (SAS), за рахунок чого у нього приблизно вдвічі краща продуктивність і вища швидкість читання/запису, ніж у читання/запису, ніж у із SAS 12 Гбіт/сек. PM1653 забезпечує швидкість вибіркового читання до 800 тис IOPS та послідовного читання до 4300 Мбайт/сек.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *