ASUS анонсував ноутбук із гнучким 17,3-дюймовим OLED-дисплеєм за ціною від 3500 долл

ASUS анонсував ноутбук із гнучким 17,3-дюймовим OLED-дисплеєм за ціною від 3500 долл

Компанія ASUS офіційно вивела на ринок Zenbook 17 Fold OLED (UX9702), перший у світі ноутбук з гнучким 17,3-дюймовим OLED-дисплеєм. Продаж новинки розпочнеться в четвертому кварталі 2022 року за ціною від $3499 (без податків).

Ідея пристрою в тому, щоб користувач позбавився необхідності йти на компроміс при роботі в різних середовищах – в офісі, вдома, під час подорожі та на відпочинку – завдяки елегантному поєднанню дисплея двох розмірів із кількома режимами використання в одному надзвичайно портативному пристрої.

Інноваційний пристрій із сертифікацією Intel® Evo пропонує OLED-дисплей двох розмірів в одному ноутбуку: великий 17,3-дюймовий сенсорний дисплей із роздільною здатністю 2,5К та співвідношенням сторін 4:3 складається посередині, перетворюючись на два 12,5-дюймових дисплеї з роздільною здатністю Full HD (1920 1280) і співвідношенням сторін 3:2, між якими відсутня рамка. У повністю складеному стані вздовж спеціально розробленого шарніра, що з високою точністю розкриває дисплей на будь-який кут до 180° і який було перевірено на 30 тисяч циклів відкривання та закривання, – це надзвичайно компактний і портативний 12,5-дюймовий пристрій, менший за розміром, ніж аркуш паперу. Завдяки складаній конструкції дисплея в поєднанні з клавіатурою ASUS ErgoSense Bluetooth користувачу доступні декілька режимів використання пристрою: ПК, ноутбук з Bluetooth-клавіатурою, ноутбук із віртуальною клавіатурою, планшет, книга та режим розширення. Крім того, кожен екран можна розділити на кілька вікон і упорядкувати вміст за допомогою функції інтелектуального керування вікнами програмної оболонки ASUS ScreenXpert 3 та функції Mode Switcher. Незважаючи на універсальність і велику діагональ екрана, пристрій важить усього 1,5 кг без клавіатури та 1,8 кг із нею.

Гнучкий OLED-дисплей має час відгуку лише 0,2 мс, частоту оновлення 60 Гц і доповнюється потужною аудіосистемою Dolby Atmos із чотирма динаміками, сертифікованою Harman Kardon. Дисплей із сертифікацією Dolby Vision відтворює 100% відтінків діапазону DCI-P3 з надзвичайно високою точністю, про що свідчить сертифікат PANTONE Validated.

У Zenbook 17 Fold OLED реалізовано кілька інтелектуальних функцій на основі алгоритмів штучного інтелекту, зокрема виявлення присутності користувача за допомогою HD-камери з ІЧ-сенсором, вбудований датчик кольору для автоматичного регулювання яскравості екрана та колірної температури; а також 5-мегапіксельна вебкамера, що використовує  штучний інтелект у технології ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) для отримання більш чіткого відео.

Висока продуктивність забезпечується новітнім процесором Intel Core i7-1250U 12-го покоління, графічним ядром Intel Iris Xe, 16 ГБ оперативної пам’яті та швидкісним твердотільним накопичувачем PCIe® на 1 ТБ. Для підключення периферійних пристроїв пропонуються два зручних порти USB-C Thunderbolt 4, які підтримують швидке заряджання акумулятора ємністю 75 Вт·год і підключення зовнішніх дисплеїв.

Акумулятор ємністю 75 Вт·год підтримує технологію USB-C Easy Charge, завдяки якій його можна заряджати за допомогою більшості зарядних пристроїв з інтерфейсом USB-C або мобільних акумуляторів, а також від будь-якого зарядного пристрою із сертифікацією Power Delivery, включно з адаптером із комплекту постачання потужністю 65 Вт з підтримкою швидкого заряджання.

Zenbook 17 Fold OLED постачається з повнорозмірною клавіатурою ErgoSense Bluetooth із вбудованим тачпадом, що значно покращує його універсальність, дозволяючи використовувати пристрій у режимах ПК, ноутбука (з клавіатурою Bluetooth або віртуальною клавіатурою), планшета, книги або в режимі розширення. У кожному з режимів використання користувачу доступні інструменти керування вікнами, як-от перемикач режимів Mode Switcher у програмній оболонці ScreenXpert 3, що дозволяють налаштовувати багатодисплейні конфігурації та гнучко розміщувати вікна програм для підвищення продуктивності. Клавіатура має повнорозмірний крок клавіш 19,05 мм і глибину ходу 1,4 мм.

У режимі ПК повністю розгорнутий 17,3-дюймовий дисплей, який підтримується в альбомній орієнтації за допомогою вбудованої підставки, можна використовувати разом із бездротовою клавіатурою ErgoSense з вбудованим тачпадом, щоб створити потужний комп’ютер з великим екраном для продуктивної роботи.

У режимі ноутбука цю Bluetooth-клавіатуру можна закріпити на пристрої за допомогою магнітного кріплення, розташованого в нижній половині складеного дисплея. Крім того, у режимі ноутбука нижню частину дисплея можна перетворити на віртуальну екранну клавіатуру.

Режим планшета дозволяє користувачам використовувати всі сенсорні можливості повністю відкритого 17,3-дюймового сенсорного екрана, а режим книги – з вертикальним розташуванням шарніра – перетворює Zenbook 17 Fold OLED на ідеальний пристрій для читання.

Нарешті, у режимі розширення – у вертикальній орієнтації – два складених 12,5-дюймових екрани підходять для плавного прокручування зображення на верхньому та нижньому дисплеях. Zenbook 17 Fold OLED можна також підключити до зовнішнього монітора через один із двох портів USB-C Thunderbolt 4.

Ноутбук Zenbook 17 Fold OLED успішно пройшов випробування на відповідність вимогам військово-промислового стандарту MIL-STD-810H. Надійність роботи шарніра з максимальним кутом розкриття в 180° підтверджена ретельними випробуваннями, під час яких тестові зразки ноутбука піддаються 30 000 операціям складання-розкладання екрана. Цей час відповідає умовам використання, коли екран ноутбука щодня розкривають шість разів протягом дев’яти років. Безступінчастий шарнір міцно утримує верхній екран під будь-яким кутом, що робить його ідеальним для використання в ролі дисплея ультрапортативного 12,5-дюймового ноутбука та для керування однією рукою в режимі книги.

Zenbook 17 Fold OLED оснащений новітніми інтелектуальними функціями. Серед них HD-камера з інфрачервоним сенсором, яка працює разом із технологією ASUS AdaptiveLock і новим контролером Intel Visual Sensing, щоб додати декілька нових функцій на основі штучного інтелекту, зокрема виявлення присутності користувача. Ця функція блокує ноутбук, щоб гарантувати безпеку даних, і затемнює екран, щоб заощадити заряд акумулятора, якщо користувач відійде від ноутбука. Коли ж він повернеться, система розпізнає його обличчя, виконає вхід і збільшить яскравість екрана.

5-мегапіксельна вебкамера оснащена технологією ASUS 3D Noise Reduction (3DNR), яка забезпечує чудову якість відеодзвінків. Унікальний алгоритм усуває шуми в режимі реального часу, тому під час відеозв’язку все виглядатиме чітко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *