Lenovo презентувала окуляри для ігор та стримінгу в режимі реального часу

Lenovo презентувала окуляри для ігор та стримінгу в режимі реального часу

Компанія Lenovo оголосила про випуск нового персонального дисплея Lenovo Glasses T1 для споживання контенту на ходу. Окуляри сумісні з багатьма сучасними смартфонами, планшетами та ноутбуками з повноцінним USB-C. 

Зі збільшенням обчислювальної потужності мобільних пристроїв геймери-мандрівники та будь-хто інший отримають відчутну вигоду від можливості носити персональний монітор у кишені. Тенденція очевидна: користувачі мобільних пристроїв хочуть мати можливість грати у більшу кількість ігор та переглядати більше потокового відео. Відповідно до прогнозів, світовий ринок мобільних ігор досягне $153 млрд до 2027 року і зростатиме на 11,5% на рік, а ринок потокового відео досягне $972 млрд до 2030 року і зростатиме в середньому на 18,1% на рік.

Проте нові окуляри призначені не лише для розваг та ігор. Оскільки гібридна форма зайнятості стала новою нормою, професіонали прагнуть більше встигати на своїх мобільних пристроях, але робота над важливими для бізнесу документами в громадських місцях завжди є ризикованою. Окуляри Lenovo Glasses T1 створюють особистий робочий простір для працівника, прихований від сторонніх очей.

Lenovo Glasses T1 здатні задовольнити потреби різних користувачів. Крім більшості повнофункціональних пристроїв Windows, Android та MacOS з роз’ємом USB-C, вони можуть підключатися до пристроїв iOS з роз’ємом Lightning через додатковий адаптер. Для максимального комфорту при тривалому використанні, Lenovo Glasses T1 оснащені змінними затискачами для носа та дужками, які можна регулювати, і підтримують рецептурні лінзи завдяки оправі, що входить в комплект.

Висока якість зображення досягається завдяки передовій технології Micro OLED дисплея, що забезпечує максимальну насиченість кольорів та надвисокий коефіцієнт контрастності — 10 000:1. Висока ефективність оптики та низьке загальне енергоспоживання роблять окуляри Lenovo Glasses T1 хорошим рішенням для перегляду потокового відео або ігор з підключених мобільних пристроїв.

Основні характеристики

Lenovo Glasses T1
ДисплейMicro OLED 
Розширення1920×1080 для кожного ока 
Частота оновлення60 Гц
АудіоВбудовані високоточні динаміки
СертифікатиTUV Low Blue Light TUV Flicker Reduced 
Поєднання з іншими пристроямиAndroid (Необхідний лише повнофункціональний USB-C)6WindowsiOS із рознімом Lightning (Потрібен перехідник HDMI для окулярів; Apple Lightning Digital AV Adapter)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *