В Україні перший оператор запустив голосові дзвінки по технології VoWiFi

В Україні перший оператор запустив голосові дзвінки по технології VoWiFi

Мобільний оператор lifecell першим в Україні запустив сучасну технологію дзвінків Voice over Wi-Fi у тестовому режимі. Вона дозволяє абонентам здійснювати голосові дзвінки на базі Wi-Fi-мережі. Наразі дві сучасні технології передачі голосових дзвінків VoLTE та VoWiFi будуть доступні в Україні для абонентів lifecell, чиї мобільні пристрої їх підтримують.

Наразі такі дзвінки доступні абонентам, які мають сучасні моделі смартфонів Apple, Huawei, Samsung  та Xiaomi. Невдовзі перелік смартфонів буде збільшуватися. Перевірити, чи підтримує смартфон технологію дзвінків VoWiFi, можна на сайті. Такі дзвінки тарифікуються як звичайні голосові виклики.

«Сучасна технологія VoWiFi дозволяє телефонувати з місць, де є Wi-Fi, але обмежений мобільний зв’язок — наприклад, з укриттів, підвальних приміщень та цокольних поверхів. Точка доступу Wi-Fi працює як базова станція оператора. Це суттєва перевага під час війни, адже така опція дозволяє абонентам залишатися на зв’язку з близькими та рідними», — зазначив Олександр Мельниченко, керівник проєктів та програм департаменту маркетингу lifecell.

Для того, щоб дзвонити через Wi-Fi, смартфон абонента має підтримувати VoWiFi Calling. Необхідні також  наявність картки USIM, перебування в зоні покриття Wi-Fi, активація функції Wi-Fi Calling на смартфоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *