Adobe близька до угоди по купівлі стартапу онлайн-дизайну Figma

Adobe близька до угоди по купівлі стартапу онлайн-дизайну Figma

ЗМІ повідомляють, що Adobe Inc. наближається до угоди щодо придбання Figma, стартапу, який створює онлайн-інструменти для спільних дизайн-проектів.

Точна сума поки невідома, але за інформацією одного з джерел, сторони обговорювали цифру близько 20 млрд доларів. Втім, перемовини ще тривають,тож умови угоди можуть змінитися.

Figma вже кілька років пропоную клієнтам хмарний софт, який дозволяє дизайнерам працювати над проектами разом у режимі реального часу. Особливо попит на її продукти зріc під час пандемії через популяризацію віддаленої роботи. Серед клієнтів стартапу – Airbnb Inc., Google, Netflix Inc. і Twitter Inc.. Серед інвесторів Figma – компанії венчурного капіталу Kleiner Perkins, Index Ventures і Greylock Partners.

Капіталізація Adobe останнім часом постійно знижувалася, так , з початку року її акції втратили більше третини своєї вартості. Акціонери дедалі все більш скептично ставляться до перспектив програмного забезпечення Adobe, тому компанія намагається вийти на нові ринки і запропонувати інноваційні продукти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *