GlobalLogic відкрила центри розробки в Мексиці

GlobalLogic відкрила центри розробки в Мексиці

Міжнародна IT-компанія GlobalLogic відкрила два нові центри розробки у Мексиці. Офіси розташовані в містах Гвадалахара та Мехіко. 

Відомо, що Мексика демонструє швидкий розвиток ІТ-індустрії. Відкриття нових інжинірингових центрів в Латинській Америці – це частина глобальної стратегії зростання GlobalLogic. Так, цього року компанія відкрила офіси у Вроцлаві, Гданську та Катовіце (Польща). 

Наша компанія дотримується стратегічних планів і продовжує розширятися. Про нові країни ми заявляли влітку, раді проанонсувати першу з них – Мексику, – коментує старший віцепрезидент GlobalLogic зі стратегії та технологій Андрій Яворський. – Ми продовжимо масштабне розширення, а присутність компанії поповниться й іншими новими країнами. Офіси посилять технічну експертизу в регіонах та полегшать обмін досвідом між спеціалістами. Компанія обов’язково повернеться до планів розширення в Україні з настанням миру у нашій державі”.

Минулого тижня GlobalLogic перетнула позначку у 28 тисяч спеціалістів у всьому світі. Наразі компанія присутня у 16 країнах – у Великій Британії, Німеччині, Польщі, Швейцарії, Словаччині, Швеції, Хорватії, Аргентині, Чилі, Канаді, Індії, Ізраїлі, США, Японії, Мексиці та Україні. Офіси у всьому світі доступні й для українських фахівців компанії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *