Укртелеком передав українським військовим три безпілотні авіакомплекси «Валькірія»

Укртелеком передав українським військовим три безпілотні авіакомплекси «Валькірія»

АТ «Укртелеком» замовив виробництво значної кількості безпілотних авіаційних комплексів (БпАК) «Валькірія» і вже передав українським військовим перші три з них.

«Після проходження навчання на базі виробника ми готові виконувати бойові завдання – повітряну розвідку та корегування артилерійського вогню вдень та вночі. «Валькірії» – це наші очі, які бачать і повідомляють про переміщення противника без необхідності безпосередньо до нього наближатися, а, отже, зберігають життя українських воїнів», – розказав представник підрозділу ЗСУ, який отримав обладнання. 

Уже від сьогодні «Валькірії» почнуть виконувати бойові завдання на фронті.

В умовах воєнного стану команда АТ «Укртелеком» докладає максимум зусиль, щоб забезпечити безперебійний зв’язок нашим захисникам – Збройним Силам України, державним органам, бізнесу та всім українцям. Рівень доступності інтернет-сервісів у результаті самовідданої роботи кожного укртелекомівця складає близько 90% населених пунктів довоєнного покриття.

«Для нас важливо – допомагати Україні, українській армії захистити суверенітет нашої країни та перемогти, а українцям – вижити та вистояти.» Це чітка і незмінна позиція нашого головного Акціонера й інвестора Ріната Ахметова, яку ми в Укртелекомі всіляко підтримуємо і втілюємо в життя кожен день. Укртелеком системно допомагав і буде допомагати українській армії. Ми вже спрямували близько 50 млн грн на підтримку боєздатності наших захисників. І тепер передаємо українській армії першу партію обладнання українського ж виробника – три комплекси «Валькірія». Разом до Перемоги!» – прокоментував передачу безпілотників генеральний директор АТ «Укртелеком» Юрій Курмаз.

З початку повномасштабної війни компанія Укртелеком придбала та передала вже майже 3 тисячі тактичних аптечок, 4 тисячі медичних турнікетів, 2 тисячі кровоспинних бандажів та пов’язок, 50 нош, 23 генератори, понад 180 рацій, більше 100 активованих та придатних для безперебійного користування супутникових телефонів, а також багато інших необхідних речей та обладнання для потреб наших захисників. 171 автомобіль компанії переданий нашим військовим.

У лавах ЗСУ захищають українську землю майже 350 співробітників Укртелекому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *