Vodafone відновив зв’язок у п’яти звільнених населених пунктах на півдні

Vodafone відновив зв’язок у п’яти звільнених населених пунктах на півдні

Оператор Vodafone протягом двох тижнів повернув зв’язок до п’яти сіл Миколаївщини та Херсонщини. Деякі з них вийшли в ефір вперше від початку війни.

Так, український зв’язок знов доступний у селах Березнегувате та Кавказ у Миколаївській області. Також мережа знов запущена у Миролюбівці, Михайлівці та Великій Олександрівці Херсонської області.

Більшість об’єктів зв’язку у цих населених пунктах вдалось запустити з використанням альтернативного живлення та обладнання Starlink.

Для оперативного відновлення інженери Vodafone активно використовують обладнання Starlink, яке виконує функцію транспортної мережі на час проведення аварійних робіт з відновлення звичайної транспортної мережі. В компанії організовані мобільні юніти, які можна швидко транспортувати й використовувати за потреби. Розроблене інженерами Vodafone рішення дозволяє дуже швидко забезпечити можливість працювати для рятувальників, а для мешканців – зв’язатись з близькими.

В Миролюбівці та Великій Олександрівці фахівці компанії встигли полагодити основну транспортну мережу, і перевести на неї роботу базових станцій. Це дозволило вивільнити мобільні юніти Starlink для найшвидшого відновлення у наступних селах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *