SOFTICO стала реселером CAD-Manufacturing Solutions

SOFTICO стала реселером CAD-Manufacturing Solutions

Компанія CAD-Manufacturing Solutions спеціалізується на розробці програмного забезпечення САПР вже понад 30 років. Підписаний договір SOFTICO та CAD-Manufacturing Solutions передбачає розвиток партнерського каналу в Україні.

Продукти CAD-Manufacturing Solutions пропонують повний набір інструментів для малювання, сумісних із 2D та 3D AutoCAD. Це найкращий вибір для інженерів, архітекторів та консультантів, а також для тих, хто працює за допомогою креслень САПР. Рішення розроблене, щоб надати найкращу сумісність та справжню альтернативу програмному забезпеченню САПР для програмного забезпечення Autodesk AutoCAD, надаючи широкий набір інструментів програмування для розробки LISP, VBA .Net та IRX. CMS IntelliCAD також пропонує вбудовану підтримку для розширення файлу DWG.

Користувачі CMS IntelliCAD створюють складні креслення, починаючи від схем електроустановок і закінчуючи макетами HVAC. Вони можуть розробляти власні додаткові модулі за допомогою інтерфейсу прикладного програмування CMS IntelliCAD (API) і використовувати переваги інтегрованих додаткових компонентів, таких як QuoteCAD Manufacturing. QuoteCAD Manufacturing, наприклад, генерує оцінки витрат і замовлення з спеціального структурованого каталогу продуктів, який можна зв’язати з будь-якою технічною документацією, включаючи дані креслення IntelliCAD.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *