ELKO став офіційним дистриб’ютором Jackery в Україні

ELKO став офіційним дистриб’ютором Jackery в Україні

Використання засобів автономного електрозабезпечення в Європі стрімко зростає, а в Україні необхідність у них стала критично важливою. Надзвичайно високий попит на портативні зарядні станції сприяв підписанню дистриб’юторської угоди ELKO з компанією Jackery – одним з провідних світових виробників портативних зарядних станцій та сонячних панелей.

Зазначимо, що Jackery була заснована у Каліфорнії в 2012 році і є одним з провідних міжнародних брендів зовнішніх сонячних генераторів за рівнем продажу. Jackery пропонує ряд універсальних екологічних портативних станцій, що задовольняють потреби користувачів у автономному електропостачанні: від заряджання мобільного телефону чи ноутбука до живлення великих пристроїв, таких як електричне обладнання для приготування їжі, обігрівачі та освітлення. З 2020 року продукти компанії регулярно стають бестселерами на Amazon, потрапляючи у рейтинг Amazon’s Choice.

Серед головних переваг своїх продуктів компанія Jackery виділяє їх безпечність. Конструкція зарядних станцій використовує спеціальні рішення для захисту від перевантаження струмом, короткого замикання, надмірного розряду, перезаряду, надмірної напруги та теплового захисту.

З 2018 року продано понад 2 мільйони одиниць продукції Jackery, що робить цей бренд одним із найбільших за рівнем продажу сонячних генераторів у світі. Jackery пропонує широкий асортимент портативних електростанцій, що заряджаються від різних джерел живлення і вирізняються своєю компактністю та надійністю.

Jackery Explorer — це лінійка портативних електростанцій, які можуть заряджатись від різних джерел струму і призначена для автономного забезпечення електроенергією. У поєднанні з сонячними панелями Jackery SolarSage, що продаються окремо, Jackery Explorer створює систему сонячного генератора. Сонячні панелі SolarSage мають ефективність 23,7%, що є одним із найвищих показників на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *