В GlobalFoundries впровадили AR-рішення від TeamViewer

В GlobalFoundries впровадили AR-рішення від TeamViewer

Компанія TeamViewer нещодавно оголосила, що світовий виробник напівпровідників GlobalFoundries (GF) впровадив платформу доповненої реальності (AR) Frontline. Таке сучасне рішення будуть застосовувати для цифрового перетворення складських операцій на підприємстві в Дрездені, найбільшому заводі з виробництва напівпровідників у Європі.

На складі GF програмне забезпечення проводить працівників складу через процес збору з чіткими покроковими інструкціями, що відображаються на розумних окулярах безпосередньо в їхньому полі зору. Разом з інтегрованим голосовим управлінням нове рішення надає 100% інформації без допомоги рук працівникам, повністю замінюючи паперовий процес.

TeamViewer Frontline на складі Дрезденського заводу GF було впроваджено за десять тижнів. Серед основних переваг, які вже досягнуті компанією GlobalFoundries завдяки впровадженню рішення TeamViewer:

  • прискорення виконання складських процесів на 25%,
  • покращення ергономіки співробітників,
  • близький до нуля коефіцієнт помилок під час комплектації,
  • скорочення відходів приблизно на 100 000 паперових листів на рік.

Компанія TeamViewer тісно співпрацює з GlobalFoundries для виявлення інших можливостей використання рішення та вивчає варіанти застосування, що виходять за рамки візуального комплектування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *