KIVI почала випуск настінних кріплень для ТВ-панелей

KIVI почала випуск настінних кріплень для ТВ-панелей

Український бренд Smart-телевізорів KIVI оголосив про старт продажів настінних кріплень власного виробництва. Кронштейни підходять для більшості сучасних моделей ТВ і мають довічну гарантію якості. 

Нагадаємо, що KIVI – бренд Smart-телевізорів, продається українському споживачу з 2016 року. Сьогодні продукція компанії постачається в більш ніж 10 країнах Європи та входить у топ-2 України за результатами продажів минулого року. В 2023 році KIVI розшили асортимент продукції та запропонували ринку надійні якісні кронштейни власного виробництва.

Настінні кріплення KIVI виготовляються на одній із найбільших спеціалізованих фабрик Китаю. Прокатну сталь високої якості покривають порошковою фарбою, щоб унеможливити іржавіння та механічні пошкодження. Вироби регулярно тестуються професійною випробувальною лабораторією UL/TUV Witness Test Lab та проходять 4 етапи перевірки:

·         Міцність – тестування вагою, що в 3-4 рази перевищує гранично допустиму;

·         Вантажопід’ємність для різних видів поверхонь – бетон, цегла, дерево, поверхні з дерев‘яним каркасом;

·         Безпека – випробовування бризками солоної води, високими та низькими температурами;

·         Транспортабельність – перевірка упаковки на стійкість до ударів, падінь і проривів, транзитні випробовування.

Настінні кріплення витримують вагу 30–50 кг (в залежності від моделі) та забезпечують монтаж максимально близько до стіни – стаціонарно чи з можливістю змінювати кут нахилу панелі та обертати її. Кронштейни підходять для більшості сучасних ТВ-панелей і комплектуються монтажним набором для швидкої інсталяції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *