Київстар виділив 300 млн гривень на цифровий розвиток та кіберзахист України

Київстар виділив 300 млн гривень на  цифровий розвиток та кіберзахист України

Національний телеком оператор отримав подяку від Президента України Володимира Зеленського за підтримку фандрейзингової платформи United-24. Зокрема, на днях Київстар перерахував на державний рахунок останню частину інвестицій із загальної суми 300 млн грн, яку виділив для реалізації державних проєктів із цифрового розвитку та кіберзахисту України. 

Допомога в 300 млн грн надана телеком оператором на безоплатних умовах в рамках Меморандуму, який було підписано між Київстар і Міністерством цифрової трансформації України у липні 2022 року. Відповідно до Меморандуму з Міністерством цифрової трансформації Київстар зобов`язався виділити кошти для реалізації ключових завдань цифровізації. Сума вже надійшла на державний рахунок через фандрейзингову платформу UNITED24., яку запустили за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.  Міністерство цифрової трансформації України – забезпечить цільове використання коштів для найважливіших проєктів відбудови і зміцнення цифрової інфраструктури.

Як повідомляє Міністерство цифрової трансформації України, ці кошти спрямовуються на топ-пріоритетні проекти з цифрової трансформації нотаріату (е-нотаріат) та товаро-транспортних накладних (е-ТТН), на цифровізацію послуг ДРАЦСів та інші. А також на модернізацію та розвиток державних реєстрів, посилення інформаційної безпеки, зміцнення кіберзахисту країни.

Київстар став одним з донорів, які допомагають відродженню України і продовжує допомагати долати виклики війни. Так компанія перерахувала благодійним фондам понад 130 млн грн на гуманітарні потреби військових, лікарень, людей похилого віку та постраждалих від війни. А також надала абонентам безоплатних сервісів на більш як 577 мільйони гривень.  У 2022 році Київстар сплатив понад 10,7 млрд грн податків та зборів до державного бюджету та інвестував майже 6 млрд грн у відновлення та будівництво мереж мобільного зв`язку в Україні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *