В «Укртелеком» створили комерційну дирекцію та призначили директора

В «Укртелеком» створили комерційну дирекцію та призначили директора

З метою підвищення ефективності телеком бізнесу, генерації нових можливостей для його розвитку, а також консолідації відповідальності за телеком доходи у компанії прийнято рішення про створення комерційної дирекції. Новий керівний орган об’єднав дирекцію розвитку корпоративного сегменту, дирекцію розвитку масового сегменту і міжоператорський телеком бізнес.

Комерційним директором призначено Ігоря Яремчука, який з 2014 року працює в команді Укртелекому та останні роки обіймав посаду директора зі стратегії та розвитку бізнесу.

Юрій Курмаз, генеральний директор АТ «Укртелеком», зазначив, що перший рік війни був періодом викликів і випробувань для будь-якого бізнесу. Оператор вистояв і зараз має приділяти більше уваги та робити відповідні практичні кроки в напрямку подальшого розвитку. Одним з таких кроків стало створення єдиної комерційної дирекції, що, дозволить винайти та реалізувати нові  можливості для зростання нашого телеком бізнесу.

Ігор Яремчук, комерційний директор АТ «Укртелеком», додав, що реорганізація бізнесу та створення комерційної дирекції дозволить, перш за все, уніфікувати та підвищити ефективність бізнес-процесів, впровадити нові цікаві продукти, а також методи організації продажів та обслуговування клієнтів. Цей інтеграційний процес дозволить більш ефективно керувати просуванням наших послуг та забезпечувати зростання телеком доходу компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *