Контролер ROG Raikiri від ASUS надійшов у продаж в Україні

Контролер ROG Raikiri від ASUS надійшов у продаж в Україні

Контролер ROG Raikiri забезпечує всі можливості для геймерів: вони отримають перевагу над своїми супротивниками завдяки ергономічним лівій і правій кнопкам на зворотному боці контролера, до яких легко дістатися і які забезпечують чудові тактильні відчуття з кожним натисканням. Крім того, ці кнопки можна запрограмувати, щоб використовувати як гарячі клавіші у грі або для налаштування чутливості джойстиків на льоту.

Лівий і правий тригери підтримують повний або ж короткий діапазон руху, а також можливість налаштування «мертвих зон» за допомогою програмного центру Armoury Crate. Контролер має також інші можливості для персоналізації, зокрема регулювання чутливості джойстиків за допомого кривої відгуку, а також вибір режиму підсвічування RGB Aura.

Для того щоб поглибити занурення у гру, ROG Raikiri оснащено вбудованим ЦАП ESS, який допомагає повністю розкрити потенціал підключеної ігрової гарнітури. Придбати ігровий контролер ROG Raikiri можна вже від сьогодні у магазинах офіційних партнерів ASUS в Україні за рекомендованою ціною 4999 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *