Нова пошта запустила доставку у поштомати та пункти видачі в Чехії

Нова пошта запустила доставку у поштомати та пункти видачі в Чехії

Відтепер доставку документів та посилок вагою до 10  кг з України в Чехію можна замовити не тільки на адресу отримувача чи у відділення Nova Post, але й у 2700 партнерських поштоматів та пунктів видачі.

Відправлення можна оформити як з України, так і у відділенні Nova Post в Празі з доставкою в поштомат або пункт видачі у будь-якому місті в Чехії. Термін доставки з  України в  поштомат чи пункт видачі в Чехії — від 5 робочих днів. Термін  зберігання посилки  в поштоматі складає  3 доби,  а далі вона буде переадресована на відділення Nova Post. У пункті видачі  посилка може  чекати  отримувача  5 діб. 

Володимир Стеренчук, СЕО Nova Post  в Чехії, подякував партнерам GLS і Alza за швидку інтеграцію, адже тепер українцям, які мешкають по всій території Чехії, окрім відділень Nova Post і адресної доставки, доступні понад 2700 партнерських поштоматів та пунктів видачі. Завдяки цьому партнерству посилки  в Чехії  можна отримувати  24/7, поруч з  домом та у комфортний час.

Максимальний розмір відправлення у поштомат – 50х50х50 см, в пункт видачі – 100х50х50 см. Вартість доставки з України в Чехію в пункти видачі GLS і поштомати  AlzaBox залишаються на рівні тарифу на доставку у відділення Nova Post  в Чехії:

·         документи – 250 грн

·         посилки до 2 кг – 400 грн

·         посилки до 10 кг – 600 грн

Як отримати посилку в поштоматі AlzaBox:

1. На дисплеї поштомату введіть код авторизації з SMS або електронного листа.

2. Після введення коду авторизації, відкриється ваша комірка.

3. Заберіть посилку.

4. Щільно закрийте комірку поштомату.

Як отримати посилку в пункті видачі GLS:

1. Назвіть PIN-код з SMS-повідомлення.

2. Отримайте посилку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *