Нова пошта повідомила про відкриття ще одного відділення в Берліні

Нова пошта повідомила про відкриття ще одного відділення в Берліні

Компанія Нова пошта відкрила там друге відділення Nova Post. Відділення приймає посилки та вантажі до 100 кг та розташоване за адресою м. Берлін, Osnabrücker Str. 1, 10589 . Клієнти  можуть  отримати  послуги з понеділка по суботу включно, неділя вихідний.  Термін доставки в та з України — від 5 робочих днів.

Сергій Симонов, СЕО Nova Post в Німеччині, повідомив, що до кінця літа планується відкрити близько 10 відділень Nova Post: у Гамбурзі, Франкфурті-на-Майні, Мюнхені, Кельні тощо. Крім  того,  оператор активно веде перемовини з  місцевим партнером з  приводу  розширення покриття доставки в Німеччині за рахунок  7500  пунктів видачі по всій країні.

Нагадаємо, перше відділення Nova Post в Німеччині відкрито у Берліні 30 червня. Найчастіше українці пересилають одяг, взуття, косметику, смаколики та книжки.

Крім доставки у відділення, можна також замовити адресну доставку у будь-яке місто в Німеччині або навпаки — в Україні. Також посилку з Німеччини можна відправити  не виходячи з  дому,  замовивши послугу адресного  забору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *