Як штучний інтелект допомогає програмістам писати код

Як штучний інтелект допомогає програмістам писати код

За останній рік технології генеративного ШІ запропонували розробникам програмного забезпечення нові рішення. Тепер програмісти можуть скористатися різними інструментами автоматичної генерації коду.

Наприклад GitHub Copilot є інструментом ШІ, розробленим спеціально для допомоги в написанні коду. Водночас ChatGPT, — це ШІ-рішення загального призначення, що здатне не тільки писати код, але і виконувати безліч інших завдань.

Експерти стверджують, що Copilot, скоріш за все, є найкращим рішенням для розробників, що вже займаються програмуванням та потребують інструменту, який допоможе згенерувати високоякісний код для завершення проекту. На відміну від цього, використання ChatGPT має сенс, якщо ви тільки починаєте роботу над проектом і хочете отримати керівництво високого рівня та приклади коду.

Та напевно найкращий спосіб використовувати Copilot та ChatGPT — це скористатися перевагами обох. Для цього можна задіяти ChatGPT для початку роботи над проектом, а потім перейти на Copilot для виконання більш складної роботи з кодування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *