Укртелеком передав ЗСУ чергову партію дронів спеціального призначення

Укртелеком передав ЗСУ чергову партію дронів спеціального призначення

У межах мілітарної ініціативи «Сталевий фронт Ріната Ахметова» Укртелеком передав українським військовим партію дронів спеціального призначення. Нові безпілотники від надійних українських виробників відправилися у різні підрозділи Сил оборони України, щоб допомагати нашим захисникам виконувати бойові завдання на найскладніших ділянках фронту.

З початку повномасштабної війни «Укртелеком» у межах ініціативи «Сталевий фронт Ріната Ахметова» вже передав для потреб захисників допомогу на 65 млн грн. Це і безпілотники, медикаменти, апаратно-програмні комплекси бойового управління, корпоративні автомобілі і багато іншого.

«Завдяки нашим героям ми можемо жити і працювати у себе вдома – на рідній землі. Завдяки мужності і стійкості наших захисників Україна звільняє свої території від агресора. Ми пишаємось українськими захисниками і будемо й надалі допомагати. Слава Україні! Слава Героям!», – прокоментував генеральний директор АТ «Укртелеком» Юрій Курмаз.

У лавах ЗСУ захищають українську землю понад 350 співробітників Укртелекому. Від початку повномасштабної війни бізнеси Ріната Ахметова об’єднали зусилля у допомозі захисникам України. У рамках ініціативи «Сталевий фронт» вони вже направили на допомогу Україні у війні з Росією загалом понад 3 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *