Анонсований 3D-монітор ThinkVision від Lenovo

Анонсований 3D-монітор ThinkVision від Lenovo

Серед творців контенту та професіоналів зростає потреба у більш реалістичній віддаленій співпраці та більш спрощеному процесі створення 3D-контенту: від графіки й ігор до відео. У відповідь на потреби користувачів компанія Lenovo представила 3D-монітор ThinkVision 27 — новаторський 27-дюймовий монітор, сумісний з форматами 2D/3D без необхідності використання окулярів і призначений для більш імерсивної творчості, зв’язку та спільної роботи.

Природні враження від перегляду 3D-зображень досягаються завдяки функції відстеження руху очей у реальному часі, що робить відображення плавнішим, та лентикулярній лінзі, що здатна перемикатись.

Аби забезпечити однаковий користувацький досвід як у 2D, так і 3D режимах, монітор ThinkVision 27 може значно підвищити продуктивність за рахунок зменшення потреби в додатковій обчислювальній потужності для 3D-візуалізації. Чіткість 4K у поєднанні з  99% охопленням колірних просторів DCI-P3 та Adobe RGB робить цей монітор гарним інструментом для професійних творців контенту. Він проєктує два незалежних зображення на очі користувача таким чином, що кожне око бачить об’єкт під дещо іншим кутом. Даний процес забезпечує чітке стереозображення та сприйняття глибини у природній та ефективній стереоскопічній візуалізації. Новий монітор ThinkVision 27 також оснащений вбудованими динаміками й можливостями підключення, включно з док-станцією USB-C і модульною підтримкою камер, що забезпечує розширений функціонал і легке заряджання.

У поєднанні з програмним забезпеченням 3D Explorer новий 3D-монітор утворює комплексну екосистему для створення та перегляду 3D-зображень. Це рішення пропонує користувачам просту платформу для доступу до всіх 3D-додатків, яка забезпечує комфорт і  можливість оптимізувати роботу, а також  підвищує контроль та ефективність при використанні новинки. Платформа 3D Explorer озброює творців корисними інструментами, як-от 3D-плеєр для перегляду відео та файлів з 3D-ефекти, програми для дизайну та продуктивності, а також набір засобів розробки (SDK, software development kit) для авторів 3D-додатків. Для покращення та розширення можливостей 3D-роботи з часом з’являтимуться нові функції, які пропонуватимуть розвиток цифрової 3D-взаємодії та доступ до динамічної 3D-екосистеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *