SAP анонсував цифрового асистента на базі генеративного штучного інтелекту

SAP анонсував цифрового асистента на базі генеративного штучного інтелекту

Інструмент на базі ШІ Joule буде вбудовано в портфоліо корпоративних хмарних технологій SAP. Він швидко надаватиме необхідну змістовну інформацію з усього портфеля рішень SAP, а також використовуватиме релевантні сторонні джерела.

Асистент допомагатиме працівникам швидше виконувати свою роботу і поліпшуватиме бізнес-результати завдяки швидкому сортуванню та логічному поєднанню складних мереж внутрішніх корпоративних даних, щоб отримати найкращі дієві рекомендації. В основі роботи штучного інтелекту (ШІ) лежить багаторічний успішний досвід SAP у сфері новітніх технологій.

Joule буде вбудовано в різні застосунки SAP від HR до фінансів, ланцюжка постачань, закупівель і роботи з клієнтами, а також у SAP Business Technology Platform. Цифровий помічник видозмінить взаємодію з користувачем SAP: працівникам потрібно просто поставити запитання чи визначити проблему й уже незабаром отримати змістовні відповіді, сформовані з великої кількості бізнес-даних і джерел (текстів, зображень, ідей з усього портфоліо SAP, а також сторонніх ресурсів).

Наприклад, виробник попросить допомогти йому краще розібратися з ефективністю продажів. Для цього Joule може визначити регіони з низькою продуктивністю, посилатися на інші набори даних, які виявлять, скажімо, проблему з постачанням, і автоматично підʼєднуватися до системи ланцюжка постачань, щоб запропонувати виробнику можливі виправлення. Joule постійно надаватиме нові сценарії для всіх рішень SAP. Так, у відділі кадрів він допоможе написати неупереджену посадову інструкцію та створити релевантні запитання для співбесіди.

Joule стане доступний із SAP SuccessFactors і SAP Start у листопаді цього року, а з SAP S/4HANA Cloud, public edition — на початку наступного. Згодом — також із SAP Customer Experience, SAP Ariba та SAP Business Technology Platform. Разом із багатьма іншими оновленнями в портфоліо SAP будуть анонси на SAP SuccessConnect 2-4 жовтня, SAP SpendConnect Live 9-11 жовтня, SAP Customer Experience Live 25 жовтня та SAP TechEd 2-3 листопада.

Joule базується на наявних пропозиціях SAP Business АІ та вдосконалює їх; доступ до штучного інтелекту SAP мають більше 26 000 її хмарних клієнтів.

Комплексна стратегія SAP щодо побудови корпоративної екосистеми штучного інтелекту майбутнього охоплює прямі інвестиції, що були оголошені в липні з Aleph Alpha, Anthropic і Cohere, а також партнерства з Microsoft, Google Cloud і IBM, оголошені в травні. Sapphire Ventures, глобальна компанія венчурного капіталу в програмному забезпеченні, підтримується SAP і виділяє понад 1 млрд доларів на фінансування стартапів корпоративних технологій на базі ШІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *