Nova Post відкрила перше відділення у Словаччині

Nova Post відкрила перше відділення у Словаччині

Словаччина стала шостою країною Європейського Союзу, де запрацювали відділення та кур’єрська доставка Nova Post

«Наше основне завдання – логістично з’єднати європейські країни з Україною. Ми хочемо, щоб українці у Словаччині отримали сервіс, до якого звикли вдома, в Україні. А словацький бізнес отримав можливість вийти на український ринок, де є 30 млн активних споживачів. Ми вже інвестували понад 100 тисяч євро у  вихід на ринок  Словаччини та плануємо продовжувати розвивати тут власну мережу,  а також надамо можливість доставки у партнерські поштомати по всій країні», – говорить Олександр Лисовець, CEO Nova Post Europe.

Перше відділення Nova Post працює за адресою: м. Братислава, Dunajská 7495/14, 82108. У ньому приватні клієнти та бізнес можуть отримувати з України та відправляти в Україну документи, посилки та вантажі до 100 кг. Відділення працює щодня.

Також для українців доступна кур’єрська доставка Nova Post на будь-яку адресу по всій Словаччині. Викликати кур’єра можна через сайт та мобільний додаток Nova Post. Доставка зі Словаччини в Україну – від 5 діб. Вартість доставки зі Словаччини в Україну складає від 12 євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *