Нова пошта опублікувала фото зруйнованого терміналу

Нова пошта опублікувала фото зруйнованого терміналу

У Харківському терміналі сортувалися та відправлялися, як і завжди, вантажі із продуктами, валізи із речами, гуманітарна допомога, велосипеди, шини та диски. Цей термінал обробляв посилки для Харкова та області, тобто для тих людей, які щодня живуть під обстрілами. Ці посилки від їх рідних, друзів, замовлення із інтернет-магазинів та гуманітарна допомога від благодійних фондів. 

Нагадаємо, що ввечері 21 жовтня рф вдарила ракетою (імовірно С-300) по терміналу «Нової пошти» на Харківщині. Згідно даних Харківської ОДА, 6 людей загинули, ще 15 поранені та перебувають в лікарні.

Нова пошта – невіддільна частина українського суспільства. Ми доставляємо посилки, вантажі, те, що зв’язує людей з мирним життям, турботу рідних, життєво необхідні речі. Допомагаємо багатьом благодійним та волонтерським організаціям. Ми опрацьовуємо велику кількість гуманітарних вантажів, в тому числі які направляються нашим військовим. Але жодної зброї у нас ніколи не було”, — наголосив Климов, співвласник Нової пошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *