Моноблок для бізнеса з вбудованою батареєю від ASUS

Моноблок для бізнеса з вбудованою батареєю від ASUS

Компанія ASUS повідомляє про доступність в Україні ExpertCenter E1 AiO – універсального моноблочного комп’ютера для бізнесу, оснащеного акумулятором. 

Обладнаний  15,6-дюймовим мультисенсорним дисплеєм, безшумною безвентиляторною системою охолодження та широким набором портів, ExpertCenter E1 AiO забезпечує також захист даних і завдань, що виконуються, у разі раптового зникнення електропостачання завдяки вбудованому акумулятору. Завдяки цього ExpertCenter E1 AiO годиться для різноманітних сфер застосування: від касових апаратів та інформаційних терміналів у закладах охорони здоров’я до керування виробничими лініями та автоматизованої реєстрації в готелях, аеропортах тощо. Цей моноблок також може бути налаштований для використання в освітніх установах, щоб дати можливість викладачам проводити презентації або надавати інтерактивні інформаційні послуги студентам. 

ExpertCenter E1 AiO обладнаний пасивною системою охолодженню, яка швидко розсіює тепло, що важливо в деяких сценаріях використання, наприклад, у медичних закладах, роздрібній торгівлі тощо. 

Така конструкція також зменшує циркуляцію пилу всередині корпусу, що робить моноблок хорошим рішенням для використання в місцях із великою кількістю відвідувачів або значним вмістом пилу в навколишньому середовищі – від жвавого громадського простору до промислових і виробничих приміщень. Відсутність вентиляторів також мінімізує енергоспоживання для збільшення енергоефективності, що сприяє зниженню експлуатаційних витрат і зменшенню впливу ExpertCenter E1 AiO на навколишнє середовище. 

ExpertCenter E1 AiO оснащений процесором Intel Celeron, 8 гігабайтами оперативної пам’яті та SSD-накопичувачем на 256 ГБ.

Завдяки 15,6-дюймовому сенсорному екрану з можливістю розпізнавання до 10 одночасних дотиків ExpertCenter E1 AiO впишеться навіть у невеликий простір, наприклад в торгових прилавках, стійках реєстрації клієнтів тощо. Моноблок також сумісний зі стандартними кріпленнями VESA, тому його можна легко встановити на стіні. 

ExpertCenter E1 AiO також оснащений усіма необхідними інтерфейсними портами, зокрема COM-портами, виходом HDMI, портами USB 3.2 Gen 1 Type-A і Type-C, Ethernet (RJ45), а також картридером формату SD. Такий вибір гарантує, що ExpertCenter E1 AiO готовий до взаємодії з широким спектром комерційних і промислових пристроїв, зокрема сканерами штрих-кодів, принтерами чеків, зчитувачами карток тощо. Він також має вбудований слот для замка Kensington для швидкого й простого фізичного захисту, якщо цього вимагає ситуація.

Конфігурація моноблока ASUS ExpertCenter E1 AiO (E1600WKAT-BA107M) з вбудованим акумулятором вже доступна в Україні за рекомендованою ціною 26 999 грн. Також у продажу доступні конфігурації цього моноблока без акумулятора. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *