LG представила оригінальний проектор 4k

LG представила оригінальний проектор 4k

Компанія LG Electronics (LG) анонсувала компактний проектор для домашнього перегляду – модель CineBeam Qube (модель HU710PB). Він має легкий дизайн зі зручною ручкою, що обертається на 360 градусів.

Попри те, що LG CineBeam Qube — один з найменших за розмірами наявних проекторів, він вирізняється потужністю, здатний проектувати зображення з роздільною здатністю 4K UHD (3840 x 2160) до 120 дюймів. Нова модель, оснащена лазерним джерелом світла RGB і передовими технологіями покращення візуального контенту від LG, забезпечує різкі й чіткі зображення з коефіцієнтом контрастності 450 000:1 і 154 % покриттям колірної гами DCI-P3.

Точність CineBeam Qube свідчить, що фільми та інший контент відображаються саме так, як їх задумали творці, з насиченими кольорами та глибоким чорним, що додає виразності кожному кадру. Крім того, преміальний проектор 4K від LG має функцію автоматичного налаштування екрана з технологією автофокусування, яка щоразу оптимізує положення та розмір зображення для перегляду.

CineBeam Qube, що працює на LG webOS 6.0, забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління та доступ до різноманітних стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Disney+, Prime Video та YouTube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *