У 2023 році Vodafone побудував мережу GPON у понад 3000 багатоквартирних будинків

У 2023 році Vodafone побудував мережу GPON у понад 3000 багатоквартирних будинків

За розвиток послуг домашнього інтернету Vodafone Gigabit Net у групі компаній Vodafone Україна відповідає команда Vega.

За 2023 рік оператор розгорнув мережу GPON у 3125 багатоквартирних будинках. Мешканці понад 411 тисяч домогосподарств Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Чорноморська, Вишневого, Запоріжжя та Львова тепер також мають можливість користуватися інтернетом за сучасною технологією. У грудні минулого року розпочалося будівництво у Миколаєві та Івано-Франківську. Загалом домашній інтернет Vodafone Gigabit Net доступний для підключення вже у 5370 будинках – у 782 тисячах домогосподарств.

Компанія не лише розширює географію покриття, а й модернізує оптичні мережі на нову технологію. Модернізовано понад 80% інфраструктури FTTB та FTTH, яка вже працює на основі технології GPON

Користувачі охоче обирають GPON, відзначив генеральний директор Vega Сергій Скрипніков. У 2023 році кількість абонентів за цією технологією зросла майже втричі. Клієнти оцінюють GPON майже у 10 разів краще ніж інші технології ще й за високу швидкість передачі даних та надійність сервісів.

У стійкість мережі компанія вже інвестувала понад 250 млн гривень. Це інвестиції у будівництво нових зон GPON та модернізацію мереж FTTx, відновлення обладнання, пошкодженого та знищеного через вороже вторгнення, та закупівлю акумуляторів, генераторів й пального для забезпечення працездатності обладнання навіть під час ймовірних відключень від електроживлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *