7 найбільш поширених помилок щодо безпеки в хмарі

7 найбільш поширених помилок щодо безпеки в хмарі

Сьогодні малі та середні підприємства все частіше обирають хмари для розміщення своїх ІТ-систем або ж підключають хмарні SaaS-сервіси. Саме хмара забезпечує більшу гнучкість для бізнесу та швидке масштабування при потребі. Однак в процесі впровадження нових технологій підприємства часто стикаються з новими викликами, серед яких і проблеми безпеки. Першим кроком до їх вирішення є розуміння основних помилок, які допускають невеликі підприємства, впроваджуючи хмарні технології.

Щоб допомогти компаніям покращити безпеку хмари та уникнути потенційних ризиків, спеціалісти ESET підготували ряд найбільш поширених помилок та поради щодо їх усунення.

1. Відсутність багатофакторної автентифікації

Крім того, що статичні паролі є небезпечними, не кожна компанія дотримується правильної політики їх створення. Паролі легко вкрасти, наприклад, за допомогою фішингу, атак методом повного перебору або вгадування за допомогою відомої інформації.

Саме тому важливо додати додатковий рівень автентифікації. Це значно ускладнить доступ зловмисників до облікових записів хмарних сервісів для ваших користувачів, таким чином зменшуючи ризик викрадення даних та інфікування програмами-вимагачами. В іншому випадку варто подумати про перехід, де це можливо, на альтернативні методи, зокрема автентифікація без пароля.

2. Повна довіра хмарному постачальнику

Багато ІТ-керівників вважають, що інвестиції в хмару означають передачу всього на аутсорсинг третій стороні. Насправді ж існує модель спільної відповідальності за безпеку хмари між постачальником та клієнтом. Навіть якщо більша частина відповідальності лежить на постачальнику, необхідно інвестувати в додаткові засоби їх контролю.

3. Відсутність резервного копіювання

Відповідно до попереднього пункту, не варто повністю покладатись на хмарного постачальника у питаннях безпеки. Завжди слід прораховувати найгірший сценарій, наприклад, можливий системний збій або кібератака, наслідки яких можуть не лише призвести до втрати даних, але й вплинути на діяльність компанії після інциденту. Тому важливо подбати про збереження корпоративних даних, наприклад, за допомогою резервного копіювання.

4. Ігнорування регулярних виправлень

Відсутність виправлення уразливостей може призвести до їх використання зловмисниками, що ставить під загрозу безпеку хмари в компанії. Це, у свою чергу, може спричинити інфікування шкідливим програмним забезпеченням або витоку даних тощо. Управління виправленнями уразливостей важливе як у хмарі, так і локально.

Варто зазначити, що ця функція, доступна у рішеннях ESET, забезпечує активне відстеження та автоматичне або ручне виправлення уразливостей в операційних системах та популярних програмах для всіх робочих станцій, управління якими здійснюється через єдину платформу.

5. Неправильна конфігурація хмари

Величезний обсяг нових функцій та можливостей, які хмарні постачальники запускають, може призвести до створення неймовірно складного хмарного середовища для багатьох малих і середніх підприємств. Це значно ускладнює визначення того, яка конфігурація є найбільш безпечною. Тому серед поширених помилок є також налаштування хмарного сховища, щоб будь-яка третя сторона могла отримати до нього доступ, і нездатність заблокувати відкриті порти.

6. Відсутність відстеження хмарного трафіку

Швидке виявлення та реагування є критично важливим, оскільки дозволяє помітити ознаки на ранній стадії та зупинити атаку, перш ніж вона вплине на діяльність організації. Тож постійний моніторинг хмарного трафіку є важливою частиною підходу до безпеки.

7. Неможливість зашифрувати корпоративні дані

Жодне середовище не є захищеним від зламу на 100%. Тому варто подумати про наслідки для компанії у разі отримання зловмисником доступу до корпоративних та конфіденційних даних або особистої інформації співробітників чи клієнтів. Для їх безпеки навіть у випадку викрадення варто використовувати рішення для шифрування даних, що забезпечить їх захист від прочитання кіберзлочинцями.

Що потрібно для ефективної безпеки хмари?

Першим кроком для безпеки хмари є визначення особливостей роботи обраного хмарного постачальника. Потім потрібно вирішити, які додаткові продукти сторонніх розробників необхідні для покращення безпеки хмари, зокрема варто:

  • Використовувати рішення для захисту хмарних додатків, електронної пошти, програм для зберігання даних та спільної роботи.
  • Подбати про використання XDR-інструментів для швидкого реагування на інциденти та усунення порушень безпеки, а також MDR-сервісів для управління виявленням та реагуванням без необхідності залучення для цього штатних спеціалістів.
  • Розробити та розгорнути план виправлення на основі оцінки ризиків, заснований на надійному управлінні активами.
  • Забезпечити шифрування даних на рівні бази даних та під час передавання, щоб гарантувати їх захист, навіть якщо зловмисники отримають доступ до них.
  • Визначити політику контролю доступу, використання надійних паролів та багатофакторної автентифікації, дотримуватися принципу мінімальних привілеїв та встановлювати обмеження чи дозволи для певних IP-адрес.
  • Розглянути можливість застосування підходу нульової довіри, який міститиме вищезазначені елементи (автентифікація, XDR-інструмент, шифрування), а також сегментацію мережі та інші елементи управління.

Найважливіше пам’ятайте, що безпека хмари – це не лише відповідальність постачальника. Тому вже сьогодні подбайте про контроль усіх можливих кіберризиків та методи протидії інцидентам безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *