Київстар разом з фондом «Повернись живим» зібрали потрібну суму для розмінування України

Київстар разом з фондом «Повернись живим» зібрали потрібну суму для розмінування України

Пресслужба оператора повідомляє, що у межах спільної благодійної ініціативи Київстар і фонду «Повернись живим» з травня 2023 р. тривав збір на забезпечення транспортом та обладнанням для розмінування 146 інженерно-саперних груп Сил підтримки ЗСУ. Наразі мета збору досягнута – завдяки внескам небайдужих акумульовано 180 млн грн.

Фандрейзингова кампанія об’єднала небайдужих українців, іноземних партнерів, абонентів і співробітників телеком-оператора, представників бізнесу та культури.

Допомога в розмінуванні — важлива місія для телеком-оператора. За час проєкту Київстар перерахував на збір понад 61 млн грн, з яких прямий благодійний внесок Київстар – 31,5 млн грн і понад 29 млн грн перераховано завдяки підключенням Суперсили «Допомога ЗСУ» та майже 700 тис грн акумульовано завдяки внескам від співробітників оператора.

Збір коштів було завершено під час благодійного аукціону «B2U: Business to Ukraine» з участю представників української та міжнародної бізнес-спільноти. Завдяки розіграшу унікальних лотів від українських митців і фонду «Повернись живим» було зібрано 1 500 000 грн на розмінування українських територій.

«Інженерно-саперні підрозділи Сил підтримки ЗСУ розміновують звільнені території Харківщини і Херсонщини, Миколаївщини і Київщини. Крім того, вони виконують надважливі завдання на фронті. Ми почали передавати їм прохідні надійні авто і базове найнеобхідніше обладнання за проєктом «Нам тут жити» влітку торік. Це вже суттєво підсилило саперів і врятувало не одне життя», — говорить директор Фонду «Повернись живим» Тарас Чмут.    

106 саперних груп уже укомплектовані необхідним майном, тривають останні видачі спорядження. Нагадаємо, що « Нам тут жити» — спільна ініціатива телеком-оператора та фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» за партнерської підтримки групи «1+1 media». 100% зібраних коштів спрямовані на закупівлю екіпірування, обладнання та транспорту для саперів ЗСУ. Сучасне спорядження має убезпечити захисників, які займаються розмінуванням, і прискорити звільнення території України та її акваторій від небезпечного для людей спадку війни й окупації.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *