Фармацевтична компанія «Дарниця» завершила перехід на SAP S/4 HANA

Фармацевтична компанія «Дарниця» завершила перехід на SAP S/4 HANA

Основною метою проєкту для компанії є забезпечення цифрового лідерства у галузі, а також її сталий розвиток на багато років уперед. Під час впровадження системи «Дарниця» приділила увагу трансформації бізнес-процесів, орієнтуючись на кращі практики лідерів фармацевтичної галузі, рекомендовані SAP.

Зазначається, що «Дарниця» – перша серед українських фармацевтичних компаній, яка повністю перейшла на SAP S/4HANA. На підприємстві вважають, що це допоможе отримати зовсім інший вимір управління фінансами, підвищити прозорість та контроль над процесами, а також поліпшити ефективність управління бізнесом – від планування потреб до виробництва продукції та відвантаження її клієнтам.

SAP S/4HANA у «Дарниці» автоматизує головні виробничі процеси компанії – аналіз потреб, закупівлі, доставку, планування виробництва, саме виробництво, контроль якості, складування та логістику. Ще більша інтеграція з SАР розблокувала можливості автоматизації технічного обслуговування виробництва.

Проєкт здійснено у співпраці з сертифікованим партнером SAP — De7 Partner, незалежною українською консалтинговою компанією, що спеціалізується на впровадженні та підтримці рішень SAP як в Україні, так і поза її межами.

Поза сумнівом, цей проєкт – унікальна подія на українському ринку, переконаний Михайло Куценко, директор компанії De7 Partnter. Далеко не часто на нашому ринку трапляються проєкти такого масштабу, та ще й з такими амбітними термінами. Активна фаза переходу на SAP S/4HANA тривала всього 8 місяців, а це навіть у мирний час – рекордний термін для впровадження ERP-системи. Лише злагоджена робота двох команд компаній De7 Partner та «Дарниці» дозволила виконати проєкт чітко за графіком та в погодженому обсязі.

Завдяки SAP S/4HANA, усі процеси не просто автоматизовані, а повністю відповідають вимогам світових стандартів. Тож «Дарниця» працює в одній площині зі світовими фармацевтичними гігантами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *