Майже 3 млн українців користувались послугою «Роумінг як вдома» від Київстар

Майже 3 млн українців користувались послугою «Роумінг як вдома» від Київстар

Згідно зі щорічними даними компанії, протягом 2023 року за кордоном реєструвались в роумінгу 8,1 млн абонентів Київстар, з них майже 3 млн користувались послугою «Роумінг як вдома» за такими самими тарифами, як і в Україні.

Наведені дані демонструють кількість абонентів, які протягом року хоча б раз зареєструвались в роумінгу за кордоном. П’ятірка країн за кількістю абонентів Київстар, які перебували у роумінгу впродовж 2023 року:

  • Польща – 3,7 млн;
  • Німеччина – 1,5 млн;
  • Румунія – 1,1 млн;
  • Чехія – 1 млн;
  • Угорщина – 0,8 млн.

Послуга «Роумінг як вдома» була запроваджена на початку повномасштабної війни, щоб підтримати українців, які вимушено перебувають за кордоном. Достатньо сплачувати за тариф як в Україні – і абонент отримає можливість користуватись пакетним обсягом хвилин і SMS, а для інтернету йому нарахують окремий пакет мегабайтів у роумінгу. У 2023 році цією послугою скористалось понад 2,9 мільйона абонентів. Ці абоненти в середньому використали 5,4 ГБ мобільного інтернету на місяць, що на 40% більше ніж на початку року, коли середнє споживання становило 3,4 ГБ на одного абонента.

Окрім цього, 249 тисяч абонентів Київстар користуються послугою «Ідеальний роумінг», яка діє майже по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *