Mastercard впроваджує сервіс «Гнучка оплата» для комбінованих розрахунків за покупки

Mastercard впроваджує сервіс «Гнучка оплата» для комбінованих розрахунків за покупки

Компанія Mastercard представила в Україні новий платіжний сервіс — «Гнучка оплата», що дозволяє комбінувати різні способи оплати в рамках однієї покупки. Так, якщо на банківській картці недостатньо грошей для оплати, користувачі зможуть одразу доплатити потрібну суму в інший спосіб — іншою платіжною карткою або готівкою, без необхідності переривати покупку або розбивати її на два окремі чеки. Новий сервіс надасть користувачам більше можливостей у виборі методів оплати та забезпечить максимальну зручність у їх поєднанні для здійснення успішних покупок.

Сервіс «Гнучка оплата» вже доступний у мережах АЗК OKKO та WOG. Крім того, власники карток можуть скористатися новим функціоналом при здійсненні грошових переказів з картки на картку на сайті iPay.ua. Перелік партнерів сервісу поступово розширюватиметься.

Як працює послуга «Гнучка оплата» від Mastercard?

  1. Користувач оплачує покупку у мережі партнерів, де доступна послуга, карткою Mastercard®.
  2. Якщо баланс на картці менший за суму покупки й банк, який випустив картку, підтверджує можливість використання сервісу «Гнучка оплата», покупець отримує відповідне SMS-повідомлення або сповіщення у мобільному застосунку із зазначенням схваленої суми.
  3. Касир інформує покупця про можливість скористатися послугою «Гнучка оплата» та пропонує доплатити залишок іншим способом.
  4. Покупець доплачує різницю обраним способом — іншою карткою будь-якого банку різних платіжних систем або готівкою.

Якщо покупець не бажає доплачувати залишок суми, він може завершити покупку на фактично підтверджену банком суму, обмежившись лише частиною товару або скасувати операцію.

Наразі сервіс «Гнучка оплата» доступний для власників карток Mastercard таких банків: Банк Восток, Банк Південний, Глобус Банк, Ідея Банк, Креді Агріколь, Кредобанк, ОТП, Ощадбанк, ПРАВЕКС БАНК, ПУМБ, Райффайзен Банк, ТАСКОМБАНК, UnexBank, RwSbank, і їхня кількість збільшуватиметься. При цьому банк-емітент залишає за собою право приймати рішення щодо використання сервісу «Гнучка оплата». За додатковою інформацією про доступність послуги по вашій картці можна звернутися до банку, що випустив вашу картку.

Технічно сервіс «Гнучка оплата» вже підтримується на POS-терміналах Ощадбанку та Райффайзен Банку у мережах WOG та OKKO відповідно, а також технічну інтеграцію сервісу реалізовано на терміналах Банку Південний.

Послуга «Гнучка оплата» доповнила низку інноваційних сервісів, які компанія Mastercard впроваджує для розширення платіжних можливостей картодержателів в ритейлі. Так, наприклад, послуга «Готівка на касі» дозволяє користувачам знімати до 6000 грн зі свого карткового рахунку під час оплати товарів карткою на касах десятків торгових мереж в Україні. Інший сервіс Mastercard – «Готівка на картку» — дозволяє користувачам поповнювати банківську картку готівкою на касах торгових точок. Завдяки інтеграції із застосунком Дія ліміт разового поповнення картки може складати до 50 000 грн залежно від торгової точки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *