Київстар забезпечив безперебійне живлення для Домашнього Інтернету

Київстар забезпечив безперебійне живлення для Домашнього Інтернету

Понад 700 тис. абонентів послуги «Домашній Інтернет» від Київстар забезпечені можливістю безперебійного доступу до інтернету навіть без енергоживлення у будинку. Завдяки встановленню спеціального обладнання, інтернет працюватиме до 4-х годин після відключень. Варто зазначити, що поточні аварійні та планові вимкнення коливаються від 2 до 4 годин.

Завдяки технології FTTB (fiber to the building – укр. «волокно до будівлі»), за якою підключений Домашній Інтернет від Київстар, під час відключень електроенергії абоненти можуть обрати, яким способом отримати доступ до мережі Інтернет: підключити кабель одразу до ноутбука, або заживити роутер джерелом резервного живлення та роздавати інтернет через Wi-Fi. До прикладу, за технологією PON (passive optical network – укр. «пасивна оптична мережа») при відключенні електроенергії потрібно заживлювати резервним живленням як роутер, так і оптичний термінал, адже без цього інтернет працювати не буде.

Власне джерело безперебійного живлення, що підключене до роутеру на постійній основі є зручнішим для користувачів, адже воно може автоматично переключатись та роздавати Wi-Fi від моменту відключення електропостачання у будинку користувача. Компанія інвестувала в енергонезалежність фіксованого зв’язку понад 250 млн грн ще до масових відключень електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *