GM встановив роботизовану лінію на заводі з виробництва електромобілів і звільнив 1300 робітників
За даними видання Crain’s Detroit Business, компанія General Motors встановила приблизно 50 робочих маніпуляторів на заводі GM Factory Zero в Детройті, штат Мічиган. Ці роботи, виготовлені японською компанією-робототехніком FANUC, призначені для кріплення різних компонентів до автомобілів на конвеєрі. Водночас керівництво United Auto Workers (UAW) — головної профспілки авторобітників США — з обуренням відреагувало на появу нових роботів, зважаючи на те, що GM досі не викликала на роботу жодного з працівників, яких у березні торкнулися нібито тимчасові звільнення.
Понад 1000 членів профспілки досі перебувають у «безстроковому відпустці». Вони скаржаться, що компанія могла б повернути частину цих членів на роботу замість того, щоб встановлювати 50 роботів. Тимчасовим звільненням передували постійні звільнення ще 1200 працівників на заводі GM «Factory Zero» у жовтні 2025 року.
Багато автовиробників, зокрема Stellantis NV та Ford Motor Company, вже використовують роботів на складальних лініях, таких як маніпулятори Fanuc, у рамках зусиль з подальшої автоматизації своїх операцій у США.
Компанія Hyundai Motor Company планує до 2028 року задіяти гуманоїдних роботів Atlas виробництва Boston Dynamics — яку Hyundai придбала у 2020 році — на своєму флагманському заводі з виробництва електромобілів у штаті Джорджія.
«Технологічний прогрес здатний зробити працю безпечнішою для робітничого класу та дати працівникам можливість працювати менше годин на тиждень без втрати заробітної плати», — зазначив Ендрю Бергман, член місцевої організації № 22 та профспілковий організатор, який був серед тих, кого звільнила компанія GM. «Але в руках босів і мільярдерів він використовується для збільшення прибутків і звільнення працівників».
Раніше ми писали про технологію дотику у роботів: 4 мільйони сенсорів, що забезпечують точність у робототехніці
