ІТ-Інтегратор реалізував проєкт «Безпечне місто» на Харківщині

ІТ-Інтегратор реалізував проєкт «Безпечне місто» на Харківщині

Компанія “ІТ-Інтегратор” повідомила про реалізацію проєкту “Безпечне місто” у місті Богодухів Харківської області. Проєкт передбачає комплексне оснащення камерами відеоспостереження вулиць, транспортних розв’язок та місць масового перебування людей, накопичення даних та передачу їх захищеними каналами до відповідних служб з метою реагування.

Спеціалісти компанії встановили 70 відеокамер Uniview на в’їздах та по території міста, а також розгорнули програмне забезпечення з розпізнаванням автомобільних номерів «Вежа», що інтегрується з базою МВС. До складу рішення увійшли також монітори, реєстратори, серверна стійка та інше обладнання.

Завдяки побудованій містом структурованій кабельній мережі, у нього з’явилась можливість реалізувати у майбутньому різноманітні сучасні проекти, інтегровані в нову систему, а також під’єднати до неї електронний документообіг та систему звернення громадян до влади “Електронний мер”.

На засіданні виконавчого комітету Богодухівської міської ради міський голова Володимир Бєлий проінформував, що камери, які встановлені поки що тільки у Богодухові, забезпечують якісне відеоспостереження із розпізнаванням номерних знаків автомобілів та при необхідності віддають сигнали відповідним органам. “Відтепер у разі скоєння правопорушень нікому не вдасться уникнути відповідальності. На цьому ми не зупинимося і будемо розвивати цей напрямок і надалі. Безпечним має бути не тільки місто, а й уся громада, – наголосив міський голова.

Дмитро Пастушок, директор східного регіонального управління ІТ-Інтегратор: “Безпека – це перший крок на шляху розбудови відповідального суспільства. Адже встановлення на вулицях сучасних засобів відеоконтролю не тільки підвищує відповідальність у разі інцидентів, але й працює на їх упередження. Проект був реалізований за 3 місяця при активній підтримці Харківської обласної ради. Він є чудовим прикладом того, як розпочати побудову безпечних міст при невеликих бюджетах для інших громад та регіонів України”.

Uniview один із лідерів сфери ІР-відеонагляду. У 2018 році компанія посіла 4 місце на світовому ринку в своєму напрямку.

Богодухів — місто районного підпорядкування, центр Богодухівського району. Розташований на північному заході Харківської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *