Schneider Electric запустив нову бізнес-платформу Exchange

Schneider Electric запустив нову бізнес-платформу Exchange

Одним з найцінніших активів, що впливає на сталий розвиток бізнесу – є доступ до інформації й ресурсів та широке коло бізнес контактів, а реалії сьогодення розкривають для співпраці більш раціональні й ефективні способи на кшталт міжнародних «бізнес екосистем».

Платформи, які дають можливість не тільки періодично організовувати онлайн конференції з кількома чатами, а повноцінні відкриті бізнес екосистеми з модерованими форумами, експертними статями, якість яких оцінює професійна спільнота, перевіреними компаніями з сертифікатами для підтвердження їх компетентності, збірниками корисної інформації, можливостями для повноцінної комунікації між партнерами, укладанням угод та пошуком нових можливостей для ведення бізнесу.

Компанія Schneider Electric, створивши ресурс SE Exchange для проєктних організацій, спеціалістів різних галузей, IT-стартапів та промислових компаній для спрощення організації співпраці та сприяння стратегічному партнерству новаторів найрізноманітніших напрямків промислової автоматизації, надала підтримку спільному розвитку та полегшенню процесу впровадження інновацій.

Вже десятки компаній з різних країн світу співпрацюють між собою та пропонують рішення в таких галузях як SCADA & Telemetry Solutions, Industrial Automation, Power Distribution Excellence, Food & Beverage Solutions, Healthcare Solutions та Ecostruxure IT. Компанія може пройти процес сертифікації в певних вище названих галузях аби запевнити майбутніх замовників в тому, що запропоноване рішення буде повністю задовольняти потреби клієнта. Перелік компаній-партнерів можна знайти в розділі Service Providers.

Досвід українських компаній

Чимало провідних українських компаній вже долучилось до платформи та активно користуються її перевагами. Так, наприклад, місцеві системні інтегратори, які співпрацюють з «Шнейдер Електрік Україна»,  готові дітись своїм досвідом. «Ми розцінюємо платформу Exchange як майданчик обміну знаннями між компаніями, які працюють у суміжних галузях. Зрештою, обмін знаннями – це двигун прогресу. Я вбачаю великі перспективи для бізнесу, представляючи компанію міжнародному товариству партнерів, експертів, клієнтів, ІТ-розробників. Останнім часом у нас добре просуваються інноваційні розробки у хімічній промисловості. Коли ми досягнемо бажаного результату, обов’язково поділимося з усіми охочими», – ділиться своїм баченням важливості роботи у екосистемі бізнес-платформи Exchange Олександр Дагаєв, Керівник відділу програмування ВГ «Техінсервіс».

«Головна мета роботи нашої компанії в екосистемі бізнес-платформи Exchange полягає у тому, щоб ділитись своїм досвідом, знаходити партнерів для спільних проєктів, однодумців. У своїх проєктах ми використовуємо різноманітні платформи Schneider Electric (EcoStruxure Machine Expert, EcoStruxure Machine Expert Safety, EcoStruxure Terminal Expert, EcoStruxure Control Expert XL, EcoStruxure Control Engineering Verification, EcoStruxure Control Engineering Documentation, OFS UA, EcoStruxure Augmented Operator Advisor, EcoStruxure Machine Advisor), маємо гарну експертизу та хочемо розвиватись професійно й далі. Тому ми – активні користувачі бізнес-платформи Exchange та всім радимо», – коментує Олексій Груздев, Керівник проєктів ТОВ «Автоматизація Тераватт Груп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *