Блокчейн-платформа Wormhole повернула вкрадені хакерами 324 млн дол.

Блокчейн-платформа Wormhole повернула вкрадені хакерами 324 млн дол.

Невідомим зловмисникам вдалося вкрасти понад 324 млн. доларів у криптовалюті з Wormhole, популярного блокчейн-моста. Про це заявили самі розробники.

Платформа Wormhole надає з’єднання, через яке можна передавати криптовалюту між різними децентралізованими фінансовими блокчейн-мережами. Власники платформи повідомили в серії твітів, що зловмисники втекли з 120 тисяч wETH на суму майже 324 млн дол за поточним обмінним курсом. Мережа платформи була відключена на технічне обслуговування для пошуку вразливостей.

Це крадіжка криптовалюти є однією з найбільших за весь час і другою за величиною серед сервісів DeFi, заявили в аналітичній компанії Elliptic. DeFi — це будь-який фінансовий інструмент, який використовує технологію блокчейну для обходу інститутів посередників.

«Схоже, експлойт дозволив зловмиснику створити 120 000 ETH в оболонці на блокчейні Solana, 93 750 ETH з яких потім були переведені в блокчейн Ethereum», – йдеться у повідомленні у блозі Elliptic.

Certus One, розробники Wormhole, запропонували нагороду у розмірі 10 млн дол у рамках програми Bug Bounty за знайдену вразливість та повернення вкраденої криптовалюти.

У четвер Wormhole оголосив через Twitter, що «всі кошти було повернено» і всі сервіси платформи знову працюють. Розробники також пообіцяли поділитись повним звітом про інцидент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *